11.04.2018, 09:25

Цукерберг розповів сенаторам США про "гонку озброєнь" з Росією

Цукерберг розповів сенаторам США про "гонку озброєнь" з Росією
Цукерберг розповів сенаторам США про "гонку озброєнь" з Росією

Засновник Facebook Марк Цукерберг під час слухань у Конгресі США вибачився за витік даних користувачів. Американські сенатори протягом близько п'яти годин задавали питання Цукербергу у вівторок, 10 квітня. Відповідаючи на них, він зокрема назвав інцидент з витоком даних користувачів власною помилкою і визнав свою відповідальність "за те, що відбувається в соцмережі".

Цукерберг також оголосив про намір перевірити всі програми, які мають доступ до даних користувачів. Компанія має можливість заборонити розміщення додатків на платформі, зазначив засновник Facebook.


Він також наголосив, що Facebook важко захищатись від "фейкових новин, втручанню ззовні у вибори та мови ненависті", а також зберігати конфіденційність даних, повідомляє AFP. "В Росії є люди, робота яких полягає у тому, щоб намагатись використовувати наші та інші інтернет-системи, - зауважив Цукерберг. - Таким чином це є гонкою озброєнь. Вони збираються й надалі удосконалюватись, а ми повинні інвестувати, щоб ставати кращими для протистояння цьому".     384


Новини по темі:avatar