30.01.2022, 07:30

Британія буде розгортати військові сили у Східній Європі

Британія буде розгортати військові сили у Східній Європі
Британія буде розгортати військові сили у Східній Європі

Британія розглядає можливість масштабного розгортання НАТО в рамках плану зміцнення кордонів Європи у відповідь на збільшення Росією військ на кордоні з Україною, заявив уряд у суботу. Про це пише «Reuters»

Офіс прим‘єр-міністра Британії Бориса Джонсона повідомляє, що планується подвоєння чисельності військ в країнах Скандинавії та Балтії. Крім того Великобританія відправить до Естонії оборонну зброю. 

 «Цей пакет надішле Кремлю чіткий меседж – ми не будемо терпіти їхню дестабілізуючу діяльність і завжди будемо стояти разом із нашими союзниками по НАТО перед обличчям ворожості Росії», – сказав Джонсон у заяві.

«Я дав наказ нашим збройним силам підготуватися до розгортання по всій Європі наступного тижня, щоб ми могли підтримати наших союзників по НАТО», - йдеться у заяві.

Чиновники переглянуть деталі пропозиції в Брюсселі наступного тижня, а міністри обговорять військові варіанти в понеділок.

Також міністри закордонних справ і оборони Великобританії найближчими днями відправляться до Москви для переговорів зі своїми російськими колегами з метою покращення відносин і деескалації напруженої ситуації.      226


avatar