29.05.2018, 09:38

Абрамович отримав в Ізраїлі посвідчення репатріанта

Абрамович отримав в Ізраїлі посвідчення репатріанта
Абрамович отримав в Ізраїлі посвідчення репатріанта

Россійскій олігарх Роман Абрамович в понеділок, 28 травня, на приватному літаку прибув до Ізраїлю, де завершує всі процедури, пов'язані з репатріацією.

Про це повідомила ізраїльська щоденна газета Israel Hayom.

Повітряне судно приземлилося в міжнародному аеропорту імені Бен-Гуріона в передмісті Тель-Авіва.

За даними видання, прямо в аеропорту бізнесменові видали чинне всередині країни при собі посвідчення особи. Його надає міністерство репатріації та інтеграції. Крім того, мільярдер отримав посвідчення репатріанта.

Комерційний Десятий канал Ізраїлю в свою чергу уточнює, що запит про отримання громадянства Роман Абрамович оформляв відповідно до стандартної процедури - через посольство Ізраїлю в Москві.

"Його документи були розглянуті в рамках Закону про повернення", який є правовою основою для надання ізраїльського громадянства, повідомляє телеканал.

За деякими даними, проживати олігарх буде в одному з районів Тель-Авіва - Неве-Цедек, де для нього будується великий особняк.

Ізраїльський паспорт дає його власникам право безвізового в'їзду в більш ніж 100 країн світу, включаючи Великобританію.

Раніше стало відомо, що у російського мільярдера, що займає 140 місце в списку журналу Forbes, виникли проблеми з продовженням британської візи.

У бізнесмена була так звана інвестиційна віза, яку видають при вкладенні в британську економіку від 2 мільйонів фунтів стерлінгів. Вона видається на 3 роки і 4 місяці, після чого її можна продовжити.

Термін дії попередньої візи Абрамовича закінчився в квітні. Проблеми з отриманням нової не дозволили Абрамовичу відвідати фінал Кубка Англії з участю належного йому футбольного клубу Chelsea.

Як відзначало британське видання The Telegraph, в посольстві олігарха попросили пояснити британській владі походження своїх статків.

Раніше комітет британського парламенту з закордонних справ опублікував доповідь про "брудні гроші" з Росії. У документі говориться, що Великобританія не повинна закривати очі на дії "клептократів президента Путіна і порушників прав людини", які за допомогою відмивання грошей "послаблюють наші альянси і підривають віру в наші інститути". У Кремлі публікацію доповіді назвали "провокацією, влаштованою британською стороною".     366


Новини по темі:avatar