24.09.2018, 16:24

''З України йде біда'': Лукашенко екстрено віддав наказ зміцнити кордон

''З України йде біда'': Лукашенко екстрено віддав наказ зміцнити кордон
''З України йде біда'': Лукашенко екстрено віддав наказ зміцнити кордон

Президент Білорусі Олександр Лукашенко віддав екстрений наказ про зміцнення державного кордону з Україною і збільшення кількості прикордонників.

Таке рішення він ухвалив після бесіди з держсекретарем Ради безпеки Станіславом Засемом, головою Держприкордонкомітету Анатолієм Лаппо і міністром внутрішніх справ Ігорем Шуневичем, повідомляє "БелТА" .

Лукашенко вказав на випадки контрабанди, розповівши про затримання людини, у якої в арсеналі були кулемети, десяток автоматів, два десятка гвинтівок, десять тисяч патронів і так далі.

"Тому прийнято рішення встановити кордон з Україною. Потрібна там чисельність - потрібна. Давайте подивимося. Але не скопом - туди сотню, туди тисячу, а по одній людині, куди треба. Без всяких начальників. Начальників має бути по мінімуму", - підкреслив президент. 

Він ще раз підкреслив, що бездумного підвищення чисельності бути не повинно, але зміцнювати кордон треба, так як ми бачимо "скільки звідти йде сьогодні біди для Білорусі".

"Ми повинні закрити кордон. Але не для порядних людей, а для бандитів, для тих, хто везе зброю", - додав білоруський лідер.

Також зазначається, що збільшення чисельності білоруських прикордонників на ділянці кордону з Україною буде збільшено за рахунок перерозподілу загальних штатів силових відомств.Джерело: Obozrevatel.com
     331


avatar