28.12.2018, 22:35

Суд Каспрука й далі не завершується

Суд Каспрука й далі не завершується
Суд Каспрука й далі не завершується

Сьогодні, 28 грудня, у Чернівецькому окружному адміністративному суді , відбулось чергове слухання справи за позовом Олексія Каспрука. 

На своїй сторінці у facebook представниця Каспрука, Тетяна Шепелько повідомила, що під час засідання, представники сторін виступили із вступним словом та відповідали на запитання: "Представники позивача наполягають на порушенні процедури прийняття рішення про дострокове припинення повноважень міського голови, зокрема  даний проект рішення був розглянутий депутатами без  консультацій з громадськістю та його публічного обговорення (громадських слухань).",- написала Шепелько.

Також Тетяна зазначила, що у самому проекті рішення не вказано обставин, якими викликана необхідність прийняття такого рішення, та до проекту рішення не додано первинних документів. 
"Все це є порушенням Регламенту, крім того представник відповідача визнав, що Продан В.С. діяв в умовах конфлікту інтересів, а, отже, про неупереджене прийняття рішення про дострокове припинення повноважень міського голови не йдеться.",- зазначила Тетяна.

Також стало відомо, що слухання справи продовжиться 25 січня, а наразі оголошено перерву. 

Чернівчани активно продовжують обурюватись у соціальних мережах, щодо не законного зняття Олексія Каспрука із посади мера міста. Також містяни запевняють, що їхню думку ніхто не запитував, а значить "теперішній" владі начхати на простих жителів.     260


avatar