21.11.2018, 21:40

Студент Яремак Тарас, якого облили брудом, відкрив правду

Студент Яремак Тарас, якого облили брудом, відкрив правду
Студент Яремак Тарас, якого облили брудом, відкрив правду

Місто сколихнула заява "активіста" Ярослава Величко про те, що студентів ніби силою змушують виходити на підтримку екс-мера Олексія Каспрука. 

Хоча наш герой Ярослав навіть не поцікавився у хлопця Тараса, якого він звинуватив у цьому, хто він і чому це робить, а одразу на своїй сторінці у Facebook  написав певний допис. 

Пізніше Ярослав заявив, що його виселяють із гуртожитку, хоча сам він чудово знав: перебуває там незаконно. В серпні місяці цього ж року Ярослава відрахували із Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, увага, «за неуспішність». Наш герой не відвідував заняття та не з’являвся на сесії.

Поспілкувавшись із потерпілим у цій ситуації Яремаком Тарасом, я з'ясувала, що хлопець із власних політичних переконань вважає: пана Каспрука зняли незаконно. Він хотів, щоб його друзі приєднались до нього і прийшли підтримати екс-мера на судовому засіданні, тому написав про це у спільноті вайбер.

Після того, як екс-студен у Facebook заявив на Яремака Тараса, до самого Тараса підходили молодики спортивної статури та погрожували хлопцю, рекомендували сказати журналістам, ніби його замовив Каспрук. “Якщо хочеш залишитись живим та здоровим,» - додали молодики. Тарас відмовив.

Після таких заяв хочу запитати тих, хто підтримує ідею Ярослава Величко: друзі, ви дійсно хочете, щоб ми жили в місті, де будемо боятись сказати хоч одне слово проти діючої влади?Інтерв'юер: Інна Георгіца
     448


avatar