15.09.2018, 00:39

Стало відомо, кого та за що пов’язав «КОРД» на Соборній площі

Стало відомо, кого та за що пов’язав «КОРД» на Соборній площі
Стало відомо, кого та за що пов’язав «КОРД» на Соборній площі

Анатолій Дмитрієв, начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області прокоментував в Facebook затримання п’ятьох осіб на Соборній площі.

Анатолій Анатолійович підтвердив інформацію, яку подавали місцеві ЗМІ, про те, що нібито правоохоронці затримали місцевих кримінальних авторитетів, які зібралися на зустріч для визначення так званого "смотрящого" від СІЗО. 

«Упродовж минулої доби до мене надійшло багато питань з приводу вчорашніх дій поліції поблизу чернівецького СІЗО.

Насамперед, зауважу, що ми щодня виконуємо свою роботу по боротьбі з криміналітетом на території області. І вчора поліція також здійснювала протидію злочинності. 

Отримавши інформацію про зустріч кримінальних авторитетів для обрання «смотрящого» над СІЗО, оперативники УКР і спецпідрозділу «КОРД» провели профілактичні заходи. Зрештою, «вибори» не відбулися, а учасникам зустрічі довелося поспіхом покидати Чернівецьку область.

Поліція продовжує працювати над тим, щоб на Буковині нам жилося спокійно й безпечно. А діяльність різного роду «смотрящих» і надалі будимо припиняти. Їм тут не місце! - повідомляє Анатолій Дмитрієв     719


avatar