17.05.2018, 10:51

Жданов: «НСК Олімпійський готовий до фіналу Ліги чемпіонів на 100%»

Жданов: «НСК Олімпійський готовий до фіналу Ліги чемпіонів на 100%»
Жданов: «НСК Олімпійський готовий до фіналу Ліги чемпіонів на 100%»

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив про результати інспектування національного спортивного комплексу «Олімпійський», який з 15 травня перейшов до управління УЄФА.

«Проінспектував завершення ремонтних робіт на НСК «Олімпійський» в рамках підготовки до фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА. Стадіон практично готовий на 100%, залишилися лише деякі косметичні роботи. Головну увагу ми приділили системі безпеки. У півтора рази було збільшено кількість камер відеоспостереження. Ті, що раніше не працювали, були замінені. За безпекою під час матчу на трибунах та підходах до стадіону слідкуватиме 500 камер зі спеціально облаштованої контрольної кімнати. Камери здатні з дуже далекої відстані чітко фіксувати обличчя порушників громадського порядку. Трансляцію гри між «Реалом» та «Ліверпулем» на весь світ забезпечуватиме 50 камер у той час, як зазвичай використовується до 20.
 
Міністерство молоді та спорту разом з УЄФА в щоденноу режимі контролювало хід ремонтних робіт. Особисто переконався, що газон стадіону в прекрасному стані. Загалом тут проведено ремонт та оновлення інженерних мереж, системи енергозабезпечення, водопостачання та водовідведення, пожежогасіння, системи освітлення арени стадіону, вентиляції, гідроізоляції. Здійснено благоустрій території НСК та внутрішніх приміщень стадіону. Відремонтовано сходи, дах та багато іншого. Упевнений, матч пройде на найвищому міжнародному рівні, а плодами ремонтних робіт потім роками користуватиметься наша національна збірна, футбольні клуби та усі відвідувачі стадіону», - написав Жданов.
 

 
Нагадаємо, національний спортивний комплекс «Олімпійський» готовий до проведення фіналу Ліги чемпіонів. 24 травня команди-учасники фінального поєдинку мадридський «Реал» і англійський «Ліверпуль» прибудуть до столиці України. Футбольний поєдинок розпочнеться 26 травня на НСК «Олімпійській» о 21:45.26


Новини по темі:avatar