06.05.2018, 09:26

Вернидуб: «У Гітлера рупором був Геббельс, у Шахтаря - ТК Футбол»

Вернидуб: «У Гітлера рупором був Геббельс, у Шахтаря - ТК Футбол»
Вернидуб: «У Гітлера рупором був Геббельс, у Шахтаря - ТК Футбол»

Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди в матчі 30-го туру УПЛ проти «Шахтаря» (1: 2).

- Перш за все, хочу привітати справжніх уболівальників луганської «Зорі» зі святом, тому що сьогодні 95 років нашому клубу. Чи не вдалося привітати нам. Хотіли, зробили максимум, але, на жаль, програли. Ви бачили гру на полі. Так, була перевага у «Шахтаря», але хлопці молодці. Билися. Якщо так будемо битися залишилися два тури, то все буде добре. Ще раз зі святом всіх любителів луганської «Зорі». Постараємося зробити до 95-річчя подарунок - бронзу.

- Ви емоційно спілкувалися сьогодні з тренерської лавою ...
- Боже збав! Я емоційно ні з ким не спілкуюся. Особливо з каналами «Футбол 1» і «Футбол 2». Я можу сказати слова, які їх образять. Не хочу їх ображати. У минулому столітті, під час війни у ​​Адольфа Гітлера рупором виробництва був Йозеф Геббельс. Зараз же канали «Футбол 1,2» рупори «Шахтаря». Про що можна говорити? Всіх брудом поллють. У них одні тільки найкращі та найсвятіші. Нехай працюють. Я ж буду відповідати на питання тільки тому транслятора, з якими ми працюємо - це «2 + 2».

Сказали за 11 пенальті, які ми пробивали. Скажіть хоч один одинадцятиметровий, в якому ставити чи не ставити пенальті хоча б у відсотковому відношенні було 50 на 50. Я особисто переглянув всі 11. Що це? Аномально.

- Хочеться зробити комплімент вашій команді за самовідданість. Хлопці кидалися під кожен м'яч. У наступному турі на «Динамо» буде така ж мотивація?
- Нам діватися нікуди. У нас залишилося дві гри, точно так же, як і у «Ворскли». Нам зараз грати з «Динамо» вдома, а полтавчанам на виїзді з «Маріуполем». Різниця - два очка. Битиметься і «Ворскла», щоб взяти по максимуму. Точно також і ми.

- У вас через два місяці закінчується контракт. Мають намір продовжувати роботу в «Зорі»?
- Життя покаже. Поки навіть про це не думаю. Думаю тільки про те, щоб гідно закінчити цей чемпіонат. У мене чудові стосунки з президентом і генеральним директором клубу. Ніяких проблем не буде, якщо вони захочуть, щоб я працював далі.     407


Новини по темі:avatar