18.05.2018, 18:20

Рінат Ахметов: «Шахтар і далі буде обходити Динамо»

Рінат Ахметов: «Шахтар і далі буде обходити Динамо»
Рінат Ахметов: «Шахтар і далі буде обходити Динамо»

Президент «Шахтаря» Рінат Ахметов поділився думкою про суперництво «гірників» з «Динамо» і про найближчий матч команд у ці вихідні в Києві.

- «Динамо» для нас - дуже принциповий суперник. З ними завжди цікаво грати, завжди ігри захоплюючі. Я думаю, ми будемо віддавати всі сили, щоб перемогти в цьому матчі. Так само буде робити і київський клуб.

- Повертаючись до Кубка України - Ви згодні з тим, що «Шахтар» досить спокійно, нібито на класі виграв цей матч? Чи свідчить це про те, що сьогоднішній «Шахтар» значно сильніше «Динамо»?
- Я думаю, це вам судити - журналістам, експертам, уболівальникам - чия команда сильніше за якістю гри. Що стосується моєї думки, то я можу сказати, що «Шахтар» - сильніше. «Шахтар» виграв чемпіонат і Кубок. «Шахтар» демонструє яскраву, красиву і змістовну гру і заслуговує на повагу в очах уболівальників.

- Вперше в історії українського футболу «Шахтар» обійшов «Динамо» за кількістю виграних Кубків України. У «Шахтаря» тепер їх 12, у «Динамо - 11. Вам це подобається?
- Я не можу сказати, що я засмучений з цього приводу. Я хочу сказати, що це добре, і ми будемо обходити «Динамо» далі.

Матч 32-го туру УПЛ «Динамо» - «Шахтар» відбудеться в суботу, 19-го травня, о 19:30 за київським часом.
      372


Новини по темі:avatar