10.05.2018, 11:14

Оголошено перших учасники другого сезону WBSS

Оголошено перших учасники другого сезону WBSS
Оголошено перших учасники другого сезону WBSS

Організатори Всесвітньої суперсерії боксу (WBSS) провели прес-конференцію, на якій офіційно оголосили перших учасників другого сезону.

Як і очікувалося, ними стали власники чемпіонських поясів в найлегшій вазі Райан Бернетт (WBA), Менні Родрігес (IBF) і Золані Тете (WBO).

«Бернетт, Родрігес і Тете представляють три континенти, вони висловлюють саму сутність Всесвітньої суперсерії боксу, і ми з нетерпінням чекаємо можливості побачити цих чудових спортсменів в поєдинках за Кубок Мохаммеда Алі», - заявив промоутер Калле Зауерланд від імені організаторів.

На прес-конференції також було оголошено, що в другому сезоні Суперсеріі турніри будуть проходити відразу в трьох вагових категоріях.

«Після успіху першого сезону, в якому пройшли турніри в другій середній і першій важкій вазі, ми вирішили, що чим більше, тим краще», - зазначив Калле Зауерланд.

Передбачається, що решта учасників турніру в найлегшій вазі і учасники в інших вагових категоріях будуть оголошені в найближчі тижні.

За неофіційною інформацією у другому сезоні пройде турнір в першій напівсередній вазі, в якому очікується участь чемпіона WBA Кирила Реліха, обов'язкового претендента на його титул Едуарда Трояновського, тимчасового чемпіона WBC Реджиса Прогрейса, перспективного американця Райана Мартіна, а також Івана Берінчика і Ентоні Йігіт, які розіграють вакантний пояс IBF.

Третій турнір сезону може пройти в суперважкій вазі.     115


Новини по темі:avatar