29.05.2018, 11:05

НХЛ. Вегас і Вашингтон почали фінал Кубка Стенлі з 10 закинутих шайб

Перед стартом фінальної серії Кубка Стенлі можна було чекати, що як мінімум перший матч пройде при обережному хокеї і не дуже результативно, однак блискуче грають в поточному плей-офф воротарі Марк-Андре Флері і Брейді Холтбі сьогодні не зуміли показати весь свій клас і вдвох пропустили 10 шайб.

При цьому рахунок і лідер постійно змінювалися. «Золоті Лицарі» забили першими, однак потім пропустили дві шайби, щоб вже на старті другої 20-хвилинки знову вести в рахунку 3: 2.

«Столичні» вже в третьому періоді вигравали 4: 3, але потім забивав тільки Вегас. Відзначимо, що вирішальний гол, як і остаточний рахунок 6: 4, встановив Томаш Носек, який оформив у поточному плей-офф лише три голи. В цілому, досить несподівано, що успіх господарям принесло четверта ланка, адже крім Носек в заключному відрізку поєдинку забивав ще і силовий нападник Райан Ривс.

У Вашингтона виділимо голи Бекстрема і особливо Карлсона після красивої передачі Оші.

6: 4, Вегас продовжує чудово грати на своєму льоду і веде в серії 1: 0.

Вегас - Вашингтон 6: 4 (2: 2, 1: 1, 3: 1)

Шайби: 7:15 Міллер - 3 (Хоула - більш) - 1: 0, 14:41 Конноллі - 5 (Кемпні, Бураковський) - 1: 1, 15:23 Бекстрем - 5 (Оші, Врана) - 1: 2, 18:19 Карлссон - 7 (Сміт, Енгелланд) - 2: 2, 23:21 Сміт - 3 (Енгелланд, Маршессо) - 3: 2, 28:29 Карлсон - 4 (Оші, Кузнєцов) - 3: 3, 41: 10 Вілсон - 4 (Овечкін, Кузнєцов) - 3: 4, 42:41 Ривс - 2 - 4: 4, 49:44 Носек - 2 (Теодор) - 5: 4, 59:57 Носек - 3 (Перон) - 6 : 4

Воротарі: Флері - Холтбі

Кидки: 34 (11 + 14 + 9) - 28 (10 + 8 + 10)

Три зірки: Носек, Теодор, Енгелланд - все Вегас

Вегас веде в серії 1: 0