30.05.2018, 21:00

Хацкевич: «Шахтар не змінився з часів Луческу»

Хацкевич: «Шахтар не змінився з часів Луческу»
Хацкевич: «Шахтар не змінився з часів Луческу»

У нинішньому сезоні «Динамо» тричі обіграло «Шахтар» і одного разу зіграло внічию в рамках чемпіонату, проте титул взяла команда Пауло Фонсекі.

Наставник «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про протистояння з «Шахтарем» в нинішньому сезоні.

«Шахтар» майже не змінився з часів Луческу. Грають майже одним і тим же складом. Небезпечні у штрафний. Чим далі тримайте їх від своїх воріт, тим більше у вас шансів. У квітні вдруге обіграли «Шахтар» в Харкові.

Деякі експерти стверджували, що ми в підготовці взяли за основу матч «Шахтар» - «Рома» в Лізі чемпіонів. Нічого подібного. Цей матч ми дивилися, але він не був орієнтиром.

У фіналі Кубка України від своєї гри не відступили ні ми, ні «Шахтар». Суперник пішов в центральну зону, чекав нашої помилки. У нас не вистачило витримки. Треба було тримати м'яч. А ми почали робити багато довгих передач, шукати гострі варіанти, поспішати з переходом в атаку.

«Динамо» на початку чемпіонату лідирувала. Потім наздогнав «Шахтар». Як тільки у донецького клубу з'являється небезпека, на наші матчі призначають трьох арбітрів - Абдулу, Дердо або Можаровського. Їх місія - зупинити «Динамо». Роблять це грамотно ».     369


Новини по темі:avatar