31.05.2018, 21:00

Ігор Суркіс: «У Динамо прийдуть 2-3 нових футболіста»

Ігор Суркіс: «У Динамо прийдуть 2-3 нових футболіста»
Ігор Суркіс: «У Динамо прийдуть 2-3 нових футболіста»

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував перехід українського захисника Євгена Хачеріді в грецький ПАОК і розповів про плани підготовки команди до нового сезону.

- Команда збирається 19-го числа (червня - прим. Ред.). Ми працюємо на трансферному ринку. Він тільки з 1-го червня відкривається. Працює селекційна служба. 30-го числа команда їде на два тижні на збір в Австрію, потім повертається сюди на два тижні рівно і готується до Суперкубку. Плани - добре підготуватися до нового сезону.

- Хачеріді сьогодні підписав контракт з ПАОКом. Які ще гравці покинуть «Динамо»?
- Хачеріді мені сьогодні подзвонив і сказав мені про це першим. Я подякував йому за ті роки, які він провів у київському «Динамо», я йому побажав успіхів. Він сказав, що «Динамо» в його серці. Він буде всією душею вболівати за партнерів, яких він залишив у Києві. Він вибрав такий шлях. У 31 рік я йому не можу перешкодити зробити такий вибір. Подивимося. Дай Бог, щоб у нього все вийшло.

Я не буду коментувати трансферні цілі київського «Динамо» поки вони не здійсняться. Ви дізнаєтеся про це в самому найближчому часі. У нас будуть новачки. У нас їх не буде в кількості, в якому ми їх купували раніше, коли приходили по 4-5-6 футболістів. Хтось адаптувався, хтось ні. У нас буде точкова селекція. Максимум 2-3 футболіста, тільки під основу.
      383


Новини по темі:avatar