31.05.2018, 14:37

Андрій Шевченко: «Шапаренко поки рано з кимось порівнювати»

Андрій Шевченко: «Шапаренко поки рано з кимось порівнювати»
Андрій Шевченко: «Шапаренко поки рано з кимось порівнювати»

Головний тренер збірної України розповів Sport.ua про збір команди в Харкові, причини підвищеної травматичності гравців і завданнях на поєдинок з Марокко.

- Наскільки ви задоволені збором в Харкові?
- Ми проробили гарну роботу. На жаль, ми маємо можливість працювати з гравцями не так часто, як хочеться, тому кожен такий тренувальний табір дуже цінний. Ми попрацювали над відновленням ігрових зв'язків, провели роботу по тій концепції, за якою розвивається наша команда. В цілому, звичайно, я задоволений.

- Підвищену травматичність гравців, через яку збірна недорахувалася Циганкова, Ракицького, Шепелєва та Яремчука, можна пояснити кінцем сезону?
- Можливо да. Дуже шкода, що багато хлопців вийшли з ладу, їм самим прикро. Але, незважаючи на втрати, ми все ж збалансували склад, у нас є заміни на позиції, будемо грати.

- Чи складно було психологічно «перемкнути» гравців з думок про відпустку на контрольні матчі збірної?
- До нас в команду приїжджають тільки ті гравці, які хочуть грати в збірній. Всі прекрасно розуміють, що ми готуємося до осінніх найважливішим стартів в Лізі націй. Хлопцям потрібно проявити себе і зарекомендувати з кращого боку. Тому проблем з мотивацією не може бути апріорі.

- В якому стані прибули в розташування збірної легіонери - Зінченко, Коноплянка, Ярмоленко, Селезньов?
- Я задоволений станом цих хлопців. Всі здорові і в формі.

- Вперше в збірну приїхав Роман Яремчук. Яке враження він справив?
- Яремчук справив позитивне враження, він хоча б встиг потренуватися, але знову його підвела травма. Прикро за хлопця, ми б обов'язково його переглянули в грі. Але не цього разу.

- Селезньов назвав Миколу Шапаренко українським Іньєстою. Чи є дійсно ігрове схожість?
- Шапаренко проводить хороший сезон, і саме цим заслужив на виклик в збірну. Але він молодий хлопець, йому потрібно ще багато працювати, я радий, що він готовий до цього. Порівнювати його з кимось поки зарано.

- Як Шапаренко впорався з піснею новачка?
- Поки він не співав. Подивимося (посміхається).

- Гравці збірної проводили між собою турнір з гольфу. Ніхто не наважився кинути Вам виклик?
- Ні. Хлопці грою в гольф заповнювали післяобідній відпочинок. Я ж зараз зосереджений на роботі.

- На чому ви акцентували увагу підопічних при підготовці до матчу з Марокко?
- Це хороша, колюча і досвідчена команда. Вони грають вертикально, не прагнуть домінувати, а швидко атакують. З такими командами треба бути дуже уважними. Те, як збірна Марокко пройшла відбір на чемпіонат світу, говорить сама за себе.

- Які завдання будете ставити в цьому матчі?
- Наша головна мета - награвати склад. З Марокко у нас різні завдання, вони готуються до старту на великому турнірі, ми працюємо з прицілом на старт наступного сезону. Але грати потрібно в усіх іграх на результат.

Поєдинок Марокко - Україна відбудеться сьогодні, 31 травня, в Женеві. Початок зустрічі о 21.00. Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку.Джерело: Sport.ua
     419


Новини по темі:avatar