10.05.2018, 10:02

Ахметов: «Шахтар завоював 31-й трофей у своїй українській історії»

Ахметов: «Шахтар завоював 31-й трофей у своїй українській історії»
Ахметов: «Шахтар завоював 31-й трофей у своїй українській історії»

Президент донецького «Шахтаря» Рінат Ахметов прокоментував перемогу над київським «Динамо» (2: 0) у фіналі кубка України.

«Вітаю гравців, тренерський штаб, співробітників клубу і всіх уболівальників« Шахтаря »з красивою і впевненою перемогою в фіналі Кубка України!
 
Наша команда виграє Кубок третій рік поспіль і дванадцятий раз у своїй історії. Завоювати трофей дуже важко, але утримувати його кілька сезонів - набагато важче. Таке досягнення заслуговує найгучніших оплесків!
 
Я хочу сказати слова величезної подяки Паулу Фонсека і його тренерському штабу, гравцям, медичному персоналу, усьому колективу ФК «Шахтар», і найголовніше - уболівальникам «Шахтаря», нашої великої футбольної сім'ї. Ваша участь відчувається щохвилини і допомагає долати будь-які труднощі на шляху до перемоги. Завдяки вашій підтримці ми ніколи не здаємося і рухаємося тільки вперед. Ми граємо для вас, ми перемагаємо для вас, і цей Кубок - для вас, дорогі вболівальники! Разом з вами ми - величезна сила.
 
Сьогодні «Шахтар» завоював 31-й трофей у своїй українській історії. Це гідно великої поваги і гордості. Ми продовжуємо ставити тільки самі амбітні цілі і прагнемо вигравати в кожному матчі, в кожному турнірі. Я переконаний, попереду у «Шахтаря» багато нових гучних перемог.
 
З Кубком, дорогі друзі, з перемогою! », - сказав Ахметов.     339


Новини по темі:avatar