19.08.2018, 12:04

Скандальна благодійність у Чернівцях

Скандальна благодійність у Чернівцях
Скандальна благодійність у Чернівцях

У Чернівцях двір поміж житловими будинками не можуть поділити місцеві мешканці та священики. Церковники влаштовують там безкоштовні обіди для пенсіонерів та безхатьків. А жителі таким сусідством обурені. Вони кажуть, що тут чимало тих, хто шукає не їжу, а закуску до випивки. А після кожного обіду залишаються гори сміття. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Все почалось близько чотирьох років тому. Служителі храму годують пенсіонерів та безхатьків через дорогу від нещодавно зведеного храму. Їжу готують у квартирі, купленій поблизу Іноком Пантелеймоном.

"Нам дозволили збудувати храм, але ніяких підсобних приміщень не дозволили, ні туалета, ні ванної, і щоб варити їсти, теж не було де. А тут територія загальна, і можливість є", - розповідає священик.

Натомість сусіди виступають проти такої благодійності, стверджуючи, що у дворі постійний бруд, викинутий пластик і посуд.

"Вони заходять у двір, плюють, їдять у нас у під'їзді, у туалет ходять. Не всі, але більшість", - стверджує вона.

Інший сусід вказує на покинуті бутилки від спиртних напоїв і шприци.

Як ми вже зазначали, організатор таких обідів – священик місцевого храму, придбав квартиру в тому ж будинку для нічліжки безхатніх. Проте, сусіди нарікають на притон з цілодобовими візитами.

Мешканці неодноразово зверталися в ЖЕК, але працівники ЖЕКу розводять руками, оскільки відповідальність за санітарію несуть самі ініціатори благодійності.     390


Новини по темі:avatar