22.06.2018, 16:51

Що думають чернівчани про перший день без маршруток?

Що думають чернівчани про перший день без маршруток?
Що думають чернівчани про перший день без маршруток?

Від сьогодні у Чернівцях не їздитимуть маршрутки номер 11,12 і 40. З перевізникам цих маршрутів мерія розірвала угоди аби підвищити якість транспортного обслуговування буковинців. На заміну цим маршруткам обіцяли збільшити кількість тролейбусів.

Катерина, чернівчанка: «Я не часто їду цим маршрутом, але внучка їздить в університет і цей маршрут потрібний, і наверх нема чим добиратися і в центр нема чим. Якби дали більше тролейбусів, 5 дуже рідко їдуть, дуже погано. Деколи приходиться і годину чекати».

Іван, чернівчанин: «Тролейбуси старі, але працюють. Треба їздити постійно, мало тролейбусів, треба добавляти. Часто користувався 11 і 12 маршрутом, дуже вигідні вони. Треба щось добавляти, або тролейбуси або відкривати нові маршрути. Нехай місцева влада піклується.

Тамара, чернівчанка: «Це вже тарантас, це не тролейбуси. Їдуть люди, а куди їм дітися. Незручності, їдемо як їдемо, людей багато, бо тролейбуси ідуть невчасно».

Марія, чернівчанка: «Вчора я ще їхала 11 маршрутом, він часто їде і добре. 6 тролейбус треба довго чекати, більше години».

Лариса щодня користувалася 11 і 12 маршрутками. Каже зараз доводиться їздити на тролейбусі.

Лариса, чернівчанка: «Жах, душно, завжди набиті тролейбуси, дуже неприємно їздити у таких тролейбусах».

Чернівчанин Василь чекає тролейбус на Південно-Кільцевій.

Василь, чернівчанин: «Правильно зробили, тому що не держава їм платить 5 гривень, а люди. А вони з людей брали. А я казав людям, щоб не сідали. Мер правильно вирішив –взагалі відмінити».

Ольга – водій тролейбуса №6.

Ольга Анастасія, водій тролейбуса: «Зараз у нас 11 тролейбусів, немає проблем, людей перевозимо як має бути. Люди задоволені, їдемо вчасно з інтервалом 5 хвилин».

Михайло Олексюк, в.о. начальника тролейбусного управління Чернівців: «Сьогодні на маршрути Чернівців виїхало 55 тролейбусів, на 6 маршрут – 10, на 1 маршрут – 9 і на 2 маршрут-7.Інервал руху на 6 маршруті був 6 хвилин, на першому – 5 хвилин, а на дільниці від готелю Турист до Соборної площі 4 хвилини. Ні, вистачає по штатному розпису 50 водіїв. З 1 серпня буде наступна група водіїв на навчання. Ми очікували більший наплив пасажирів, тролейбуси вщент заповнені не були. Не відчули пасажири і ми перевантаження пасажирів. Це робили водії-кондуктори, щоб зимою не було прохолодно, а зараз у кожному тролейбусі відкривається».

Василь Беженар, слюсар тролейбусного управління: «Машина як людина, буває ламається. У день 5-6 тролейбусів. І це все наші дороги».     412


Новини по темі:avatar