17.03.2018, 22:50

Сергій Качмарський про зустріч із Патріархом Київським та всієї Русі Філаретом

Сергій Качмарський про зустріч із Патріархом Київським та всієї Русі Філаретом
Сергій Качмарський про зустріч із Патріархом Київським та всієї Русі Філаретом

Аби почути слово Предстоятиля Церки, на початку Березня в м. Дніпро приїхало більше двохсот делегатів з усіх куточків України, капелани, які надають пастирську опіку військовослужбовцям ЗСУ, Національної Гвардії та прикордонної служби України. 

Відвідала з`їзд і ЧООПП «Побратими України» на чолі із Сергієм Качмарським. 

Що саме думає Філаретт про нинішнє становище в Україні та які поради дав представникам політсили - розповів пан Сергій.

Перше, що хочу сказати - не вірив в те, що Патріарх Філарет взагалі прийме нас, представників політсили. Але я помилився. Не думав, що людина такого рівня любить, аби його оточували прості речі. Хочу сказати, що спочатку очікував побачити там розкіш. Її не було. Не було охоронців, автомобілів дорогих марок чи чогось подібного. Філарет вразив нас своєю гостинністю, відвертістю та ясністю розуму. А йому вже 89-ть. Прапор партії, який ми подарували, прийняв, чого не робив ще ніколи, адже залишається аполітичним. Поблагословив нас та нашу політичну силу на добрі справи та розповів, якою мріє побачити країну. 

Перше, чого хоче присвятійший - це те, чого бажає кожен українець. Аби зупинилась війна. І не тільки між нами і загарбником, але й міжусобна. 

«Ми складаємо про себе погані враження. Постійні мітинги... Європа перестає сприймати нас всерйоз. Немає терпіння у нас. А чи потрібно воно тоді, коли є ворог, який хоче нас знищити, як націю? Може всі сили спершу туди, на його подолання? Крові в країні вистачає. Я не є прихильником нинішньої влади, але потрібно почекати до виборів, а не сіяти в країні паніку, бо буде біда» - розповідає Патріарх Київський і всієї Русі. 

До політики Предстоятель Церкви ніякого відношення мати не хоче, але ділиться думками стосовно різних політичних процесів. Так, Патріарх не симпатизує і Саакашвіллі, вважає, що ця людина може організувати в країні переворот, який не принесе нічого доброго жодному українцю. Нам потрібна цілісна Україна. 

Загалом я впевнився, що церквою править саме та людина, яка і повинна. Жаль, що немає таких, як він, при владі. Тих, хто вміє аналізувати та думати насамперед про майбутнє країни. Отримали з побратимами розумні поради, а також особливий подарунок - кольорове видання, особисту книгу Філарета, яка є тільки в одному екземплярі. Зарядились позитивною енергією, прийняли розумні поради. 

Особисто я в обличчі Патріарха Філарета побачив ту людину, яка могла б будувати процвітаючу державу.

      574


avatar