07.12.2018, 16:53

Сергій Качмарський: найбільше хочемо достукатись саме до влади

Сергій Качмарський: найбільше хочемо достукатись саме до влади
Сергій Качмарський: найбільше хочемо достукатись саме до влади

Декілька акцій милосердя минулого тижня провели в Чернівцях активісти та волонтери. Ось вже третій рік поспіль представники ПП «Побратими України» навідуються в геріатричний пансіонат до людей похилого віку для того, аби привітати їх з Днем народження та вручити подарунки. Без уваги не залишається ніхто, щомісяця бабусі і дідусі приймають гостей та з задоволенням з ними спілкуються. 

Але цього разу до акції вирішили приєднатись вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва Садгірського району. Діти самі проявили ініціативу та влаштували справжнє свято для мешканців пансіонату, за що велика подяка їм, їхнім вчителям та батькам, котрі дійсно мають ким пишатись. Така молодь дає велику надію на щасливе майбутнє для нашої країни. Декілька годин радості та щастя старенькі пам’ятатимуть дуже довго, адже саме дитячого сміху їм не вистачає найбільше. 

Не залишились без уваги і маленькі пацієнти гематологічного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні. Цього разу своїх друзів знайшли вісім великих пухнастих ведмежат, а подарунки до свят отримали 18 діточок. Разом із активістами навідались до малечі з гостинцями і представники Міжнародної антинаркотичної асоціації. 

Окрім того, до Міжнародного Дня людей з інвалідністю «Побратими України» приєднались до ще однієї акції, та допомогли в організації зйомок календаря на 2019 рік під назвою «Особлива гармонія краси». 

«Нам дуже приємно бути частиною таких подій. Приємно, що можемо допомогти, бути корисними навіть в таких ситуаціях. Від нас буда потрібна лише фізична сила і ми з задоволенням відгукнулись на прохання допомогти та будемо це робити і надалі» - розповідає Сергій Качмарський, голова ПП «Побратими України»

«Нам дуже не вистачає допомоги від влади. Ми намагаємось популяризувати добрі справи, тому постійно пишемо про все, що робимо. Викладаємо відео, фото, аби давати приклад, аби люди розуміли, що саме так і потрібно робити. І знаєте, нам це вдається. З часом все більше і більше людей проявляють ініціативу та пишуть нам про те, що також хочуть допомагати. Запитують, кому і що потрібно, а ми намагаємось надати необхідну інформацію. Та найбільше хочемо достукатись саме до влади. Вони можуть бути частиною цього, приділяти більше уваги на проблеми тих, кому необхідна підтримка в першу чергу. Надіюсь, колись так і буде» - зазначив Сергій.     552


avatar