25.04.2018, 18:08

Сергій Качмарський: "Молодь це наше майбутнє і вони не дадуть повторитися подіям 1918 року"

Сергій Качмарський: "Молодь це наше майбутнє і вони не дадуть повторитися подіям 1918 року"
Сергій Качмарський: "Молодь це наше майбутнє і вони не дадуть повторитися подіям 1918 року"

Сьогодні 25 квітня під стінами Генерального консульства Румунії пройшов мітинг на чолі з громадським активістом Сергієм Качмарським.

Він одразу зауважив, що акція не є політичною і проходить винятково в інтересах буковинців.

Метою заходу - була демонстрація позиції патріотичної молоді Буковини, з нагоди святкування, 21 квітня, у Драматичному театрі "Ста років "Унірія"(Воз'єднання)", за участі генерального консула Леонори Молдован.

Сергій Качмарський був обурений, як і його побратими та пересічні громадяни святкуванням румунської агресіх та висловлюваннями Леонори Молдован та з викликом у очах цитував кожне її слово. Він зауважив, що святкування окупації території Буковини є зневагою до історії нашого краю, але запевнив, що сценарій Донбасу та Придністров'я, а тим більше повторення подій окупації на початку 20 століття - не пройде.

"Молодь це наше майбутнє і вони не дадуть повторитися подіям 1918 року, коли закривались українські школи та заборонялись ЗМІ українською мовою. Буковина не стане новим Донбасом! Ми не хочемо, щоб проливалась кров, але вони постійно нас провокують."

Також громадський активіст запитав:

"Де була влада 21 квітня, коли вони біля Драматичного театру святкували окупацію Буковини? Ми не прийшли, тільки через те, що нас би звинуватили у розпалюванні етнічної ворожнечі. Чому вони не втрутились у цей процес?"


Голова громадської організації звернувся до правоохоронних органів та закликав СБУ виконувати свої обов'язки і перевірити причетність місцевих топ-чиновників до румунської контррозвідки.

Підсумував виступ тяжко поранений к злні бойових дій військовослужбовець Анатолій Маркус, який емоційно розповів молодим буковинцям, яку політику проводила Румунія у ті часи, тим самим, встановивши історичну справедливість.

 

"Політикан" тримає слово і ось ексклюзив від Сергія Качмарського

1. Яку позицію має зайняти влада у цьому питанні?

2. Як, на вашу думку, чи має Румунія з історичної точки зору, святкувати "Унірію"?

Олександр Лукач     308


Новини по темі:Коментарів (1):
avatar
1 Rizhik • 15:56, 26.04.2018
ПОМОГИТЕ НАЙТИ ОТЦА!!!!
Вниманию всех, кто знает ЛУКАЧА АЛЕКСАНДРА ВЛАДИМИРОВИЧА 1975 Г.Р., уроженца г.Котовск , Украина
Сын Андрей Александрович Лукач разыскивает своего отца! Так случилось, что связь наша оборвалась и мы не общались более 10 лет. За это время я вырос, многое пережил и даже кое-чего достиг. Заработав свой первый миллион я понял – самое главное и дорогое в жизни ЭТО СЕМЬЯ И РОДИТЕЛИ. Найдись, мой папа, уверен я смогу обеспечить тебе безбедную старость, дружескую и сыновнюю поддержку! Так хочется увидеть тебя, обнять…(мама не против)
Прошу всех, кто что-либо знает о местонахождении ЛУКАЧА АЛЕКСАНДРА ВЛАДИМИРОВИЧА, либо имеет с ним связь помочь в розысках и предоставить любую информацию.
Возможно, информацией располагает его сын ЛУКАЧ АЛЕКСАНДР АЛЕКСАНДРОВИЧ (https://www.facebook.com/profile.php?id=100011130483729), но с нами на связь он не выходит
МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ
avatar