22.07.2018, 16:50

Розповіли, у скільки Чернівцям обійдеться безкоштовний проїзд у тролейбусі

Розповіли, у скільки Чернівцям обійдеться безкоштовний проїзд у тролейбусі
Розповіли, у скільки Чернівцям обійдеться безкоштовний проїзд у тролейбусі

Про тарифи у громадському транспорті розповіли члени виконавчого комітету Чернівецької міської ради: Наталія Фрунзе та Антоніна Бабюк у ефірі передачі "Суть Речей" на "Радіо 10".

Слухач: підняття тарифу – це неприємна новина. В мене прохання, якщо знову будете піднімати тариф до 4 гривні, то хоча б не до Дня міста, щоб не зіпсувати настрій. Мене цікавить ще, якщо у європейських країнах є транспорт для соціально-незахищених верств населення, чому б у нас так не зробити? Зробити пільгові тролейбуси, по два гривні. До теми: Квиток має коштувати 4 гривні. Тариф на проїзд у тролейбусі будуть ще переглядати.

Антоніна Бабюк: Процедура підняття тарифів трохи затягується, бо має бути дотриманий закон про доступ до публічної інформації, мають бути проведені громадські слухання. Цей тариф, який подали на виконком, він був поданий 30.05. цей час проводили процедури. Тепер, якщо схочуть піднімати тариф, треба буде знову проходити ці процедури. Підняття чи не підняття тарифу – це компетенція виконавчого комітету, але проект рішення і розрахунки нам готує департамент ЖКГ. Нічний тролейбус, який буде курсувати вночі, його не придумали заново, він курсував, але розвозив працівників ЧТУ, тепер він буде ще й брати пасажирів.

Я взагалі за те, щоб зробити безкоштовний проїзд для всіх чернівчан у тролейбусі. Це плюс 12 мільйонів для тролейбусного підприємства. Не так багато, якщо порівняти з тим, скільки ми даємо дотацій ЧТУ. В Прибалтиці є такий безкоштовний транспорт.

Наталія Фрунзе: 8 гривень для нічого тролейбусу обрали тому, що це менше, ніж для таксі, але більше, ніж звичайний тариф. Загалом, всі пільги залишаються для чернівчан. Для учнів – 1 гривня, студенти – 2 гривні, пенсіонери і всі інші пільгові категорії  – безкоштовно. 

Антоніна Бабюк: За 2017 рік 63 млн гривень з міського бюджету дали ЧТУ, а так би ще додалося 12 млн. Тоді менше би було проблем. Тоді з приватного транспорту, з маршруток, яким ми також даємо відшкодування по пільгових маршрутах, 20 млн гривень ми виплатили приватникам за пільговиків, тоді ми могли б передивитися ці пільгові маршрути.

 Джерело: http://acc.cv.ua/news/chernivtsi/rozpovili-u-skilki-chernivcyam-obiydetsya-bezkoshtovniy-proyizd-u-troleybusi-video-3431
     325


Новини по темі:avatar