28.12.2018, 23:36

Розміщення тимчасової споруди у м. Хотин викликало у жителів бурхливу реакцію

Розміщення тимчасової споруди у м. Хотин викликало у жителів бурхливу реакцію
Розміщення тимчасової споруди у м. Хотин викликало у жителів бурхливу реакцію

В м. Хотин встановлення тимчасової споруди викликало конфлікт між представниками громади та влади. Міська рада погоджує звернення бізнесменів, та законність таких рішень доволі хитка. В звязку з цим у громадян до представників влади виникає багато питань. 

Один із прикладів - Хотинська міська рада дала дозвіл підприємцю Шинкарюку М.В встановити кафе-бар на прибудинковій території (м. Хотин, вул. І. Франка, буд.7) без відома мешканців будинку. Свої дії орган виконавчої влади пояснює так: ділянка прибудинковою територію не є, так як план-схема співвласниками зазначеного будинку не замовлялась, тому засідання конкурсного комітету протоколом N8 від 28.03.2018 року підтримало підприємця Шинкарюка М.В., та надало дозвіл для встановлення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності без узгодження такого рішення з мешканцями будинку. 

Будівельні роботи, які почали проводитись, викликали бурхливу реакцію у людей.

Тимчасова споруда - це невелика одноповерхова споруда, яка виконана з полегшених конструкцій не передбачає фундаменту. Однак в Хотині для її встановлення не тільки вирили котлован та залили бетон, але й спиляли два дерева, які росли на потрібній земельній ділянці. Порахували їх аварійними. Саме клен та аличу, які заважали встановленню споруди. Окрім того, жителі міста занепокоєні призначенням споруди, адже це буде кафе-бар, місце, де розриватимуть спиртні напої. Хотинська міська рада заперечує цей факт, однак хотинчани мають значні сумніви. 

До кого звертатись для встановлення справедливості жителі міста не знають. Впевнені в одному: законність дій Хотинської міської ради доволі сумнівна.

 

      1516


avatar