20.08.2018, 16:07

Реальні пріоритети Продана і його команди

Реальні пріоритети Продана і його команди
Реальні пріоритети Продана і його команди

Продан і його команда, хочуть, щоб міський голова був маріонеткою, самим залишаючись в тіні, смикати за ниточки, а мер, щоб виконував їх волю. Це саме вони хотіли зробити і з Олексієм Каспруком, щоб за його відповідальність деребанити місто. Каспрук не такий, він не продасть місто», - зауважує Микола Федорук.

Розкопки вулиці Богдана Хмельницькоко Михайлішин починає під вибори 2012 року. Але секретар Михайлішин не завершує ремонт вулиці попри всі обіцянки. Натомість, почавши ремонтн вул. Б. Хмельницького фірма депутата міської ради від «Рідного міста» Максима Тихоновича допустила порушення робіт. Таким чином, підрядник мав би відшкодувати вартість завданих збитків, які склали близько 5 млн грн.

«Зрозуміло, що після того, як вони захопили владу, то ніхто не буде відстоювати інтереси громади, ніхто не буде вимагати відшкодування цієї величезної суми», - коментує Олексій Каспрук.
Далі екс-мер повідомив, що незаконний Зелений ринок, який знаходиться у власності родини Продана завдав збитків і заборгував до міського бюджету близько 7 млн грн.
«Фактично, там не може бути ринку, оскільки порушено всі можливі норми, включаючи і  протипожежні, і санітарні», - додає Каспрук.

Ніхто не відбере у Фірташа газову трубу.

Газова труба, яка постачає газ чернівчанам, була сконструйована за кошти міського бюджету, тобто кожен чернівчанин, сплачуючи податки, фінансував будівництво газової труби.

Громада міста витратила понад 23 млн гривень на будівництво 2-ї нитки газогону, спритні депутати у 2011 році передали трубу безкоштовно «Чернівціоблгазу», підконтрольному Фірташу.

Поверати громаді газогін Продан і Фірташ не збираються.Джерело: Cvnews.cv.ua
     689


Новини по темі:avatar