25.09.2018, 13:24

Проспект Незалежності планують закінчити до кінця року

Проспект Незалежності планують закінчити до кінця року
Проспект Незалежності планують закінчити до кінця року

– Цьогоріч ніхто не втручався у формування програми ремонту доріг. Ніхто не блокував виділення коштів на ремонт доріг. Більше того, депутатський корпус задекларував і підтримав ідею виділити 100 мільйонів гривень на дороги, – каже Богдан Ковалюк.

Після дострокового відправлення мера Оексія Каспрука у відпустку, депутати переконалися, що місто перебуває в жахливому стані. Зокрема, освоєно лише 5% коштів і, здебільшого, це була виплата авансів підряднику, наближеному до колишнього директора департаменту ЖКГ.

– Тому після 26 липня, зважаючи на те, що майже 100 мільйонів було на рахунках і погода дозволяє, у міськраді ухвалили дозволити ремонтувати хоча б аварійні ділянки, де склалася кричуща ситуація, – каже депутат.

На сьогоднішній день вже вдалося завершити 15 об'єктів, ще 17 зилашаються на стадії завершення. Богдан Ковалюк сподівається, що нова влада звершить Проспект Незалежості до кінця 2018 року та почне роботи на Головній та Гагаріна.
 
– Олексій Павлович декларував та анонсував, що хоче розпочати ремонт на Проспекті. Як виявилося, його слова і робота – різні речі. Коли ми розпочали вивчати, на якій стадії перебуває ця робота, на момент відсторонення мера була лише візуалізація того, як мав би виглядати оновлений Проспект і технічне завдання до проекту. Станом на 26 липня, коли потрібно було вже завершувати проект, в наявності не було нічого. Тож, зараз доводиться понаднормово працювати та стимулювати виконавців, роз’яснюючи їм, що це вкрай потрібно для міста. Дякую, що не всі чиновники байдуже ставляться до роботи та готові долучитися навіть у вільний час і виконувати роботу на користь Чернівців, – каже депутат.
 
Наразі щодо проспекту Незалежності нарешті вдалося зробити проектно-кошторисну документацію, яка дозволяє невдовзі розпочати тендер на проведення ремонтних робіт розповів у програмі «Відверто зі Світланою Поляк-Снітко» на радіостанції «Буковинська хвиля» 100.0 FM Богдан Ковалюк.     298


Новини по темі:avatar