16.08.2018, 23:37

Продажні депутати здали Чернівці тим, кого колись гнали із Ратуші «поганою мітлою»

Продажні депутати здали Чернівці тим, кого колись гнали із Ратуші «поганою мітлою»
Продажні депутати здали Чернівці тим, кого колись гнали із Ратуші «поганою мітлою»

Сценарій зняття О. Каспрука був написаний ще тоді, коли шановний сів в мерське крісло, і погодьтесь, він і так надто довго протримався на посаді. 

Цілком зрозуміло, чому потрібно було прибрати Каспрука. Керувати містом, на думку опонентів Олексія Павловича, має не хто інший, як один із членів ПП «Рідне місто». А вже Михайлішин чи Продан - їм видніше. 

Не «свободівець», не «батьківщинівець», не «народний контролер». І тих депутатів, які з надією на власну користь ставили галочку проти мера, мені жаль. Дівчатка, вас обманули. Ви довірились багатому мужчині, віддали йому свою честь, з надією в очах чекаєте, що він це оцінить... Та нажаль, я вас розчарую. Ніхто не цінує продажних та корисливих кобіт. Ви як були на стороні - так там і залишитесь, бо багатий дядя може обіцяти все що завгодно, а «сім’ю» він не покине. «Рідне Місто» не хвилюють зауваження чи побажання тих, кого вони взяли обіцянками чи купюрами. Мене б, наприклад, точно не хвилювали. Вони зараз повинні займатись собою, тому що на наступних виборах їх чекатиме запекла конкуренція. Є «Народний фронт», який минулого разу взагалі не балотувався, є БПП «Солідарність», члени якого не пожалкують ресурсів на те, аби «підтягнути» якомога більше своїх. 

Всім зрозуміло, що мер не зміг би плідно керувати містом, навіть якщо б хотів цього всім своїм нутром. І вже навряд чи зможе. Не дивлячись на те, що чернівчани відверто обурюються зараз - вони не проголосують за Каспрука потім. Побачать налагоджену роботу міської ради, побачать, що дороги почали ремонтуватись а дитячі майданчики - встановлюватись... і все. 

Ніби все не так вже й погано... Дійсно починаєш задумуватись над тим, що краще: аби при владі була більш-менш чесна людина, яка не дозволяє «деребанити» місто і красти комунальну власність, але при цьому і працювати не може, бо постійно отримує палки в колеса, чи можливо хай вже Чернівцям керують сумнівні угрупування, які будуть і собі брати, і людям трішки щось давати. Смішно, правда? Але біда в тому, що чернівчанам нічого не змінити. 

«Рідне місто» не дасть керувати столицею Буковини нікому, тому кого б не обрали наступним мером - якщо він буде заважати Продану та його команді - і його відправлять у відставку. 

І йому припишуть хабаря квартирою, якщо не цілим замком, і проти нього назбирають необхідну кількість голосів. До речі, де продовження розслідування? 

Хоча... вже неважливо. Наш суд нікого не засудить, навіть якщо пентхаус і був. 

Та в цілому можна робити припущення, що бувші регіонали, яких колись студенти гнали поганою мітлою з Ратуші, таки прибрали місто до своїх рук, а разом із ним і доступ до необмежених можливостей та тих ресурсів, які є в нашому бюджеті. Хоча... гроші в порівнянні з можливостями мають для представників «Рідного міста» не таке вже й велике значення, тому можемо радіти з того, що їх швидше всього спрямують на покращення інфраструктури. Та при цьому Чернівці втратять значно більше. 

І про сумне:  ті депутати Чернівецької міської ради, які в 2014 були студентами, підтримали повернення влади, проти якої повставали. Хоча... можливо і немає значення, який клан керуватиме Чернівцями, все одно ж не на благо міста. Тому кожен тільки те й робить, що переслідує власні цілі. 

Та є ще один нюанс. Поки всі чубляться - БПП покращує свій рейтинг. Цікаво, що буде далі?

 

Яна Білецька     2734


avatar