12.01.2019, 21:08

Продан відповів чернівчанам чому так мало прибирають сніг на вулицях міста

Продан відповів чернівчанам чому так мало прибирають сніг на вулицях міста
Продан відповів чернівчанам чому так мало прибирають сніг на вулицях міста

Сьогодні, 12 січня, секретар Чернівецької міської ради відповідав чернівчанам на питання, які їх цікавлять. 
На зустрічі з містянами також був присутній екс-мер Чернівців Олексій Каспрук, дружина звільненого начальника управління освіти Ольга Мартинюк та адвокат Каспрука у суді Тетяна Шепелько. 
Василю Продану ставили різні питання, зокрема запитали наболюче буковинців -  це стан прибирання снігу у Чернівцях.

На питання чому маленькі вулиці у центрі Чернівців не прибирають так, як наприклад, вулицю Героїв Майдану чиновник відповів: «Пріоритет – вулиці, якими рухається громадський транспорт: тролейбуси і маршрутки. Найнавантаженіші магістралі прибирають у першу чергу.»,- сказав Продан.

Також Продан зазначив, що вони можуть хоч і увесь бюджет ніби витрачати на прибирання усіх вулиць, але це не виправдано: «Можна прибрати усе і повністю, щоб дорога була як влітку. Усе залежить від того, скільки ми як громада можемо на це виділити грошей. Але тоді на садочки, спортмайданчики, освітлення і інші потреби піде менше», - розповів Василь Продан.

Секретар міської ради додав, що приватні території мають прибирати самостійно підприємці чи власники будівель. Комунальні підприємства не відповідають за стан покриття на ділянках, у яких утримувачем не є міська рада.     290


avatar