26.07.2018, 14:47

Продан розповів, кого візьме на роботу в міськраду після відставки Каспрука

Продан розповів, кого візьме на роботу в міськраду після відставки Каспрука
Продан розповів, кого візьме на роботу в міськраду після відставки Каспрука

У випадку дострокового припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука, в структурних підрозділах мерії працюватимуть "ті люди, які працювали в 2011 та 2012 роках".

Про це сьогодні на черговій сесії міськради повідомив секретар Василь Продан, пише molbuk.ua
Так, на запитання депутата БПП Віктора Савчука, хто увійде в команду Василя Продана після того, як він очолить місто, секретар відповів:

"Це ті самі люди по суті. Структура міської ради - близько 500 людей. 400 з них працювали в 2011, 2012 роках. Тобто, це ті самі люди. Але важливо, щоб їх очолювала людина, яка любить місто, розуміє це і займається цим з ранку до вечора. Тому що ті самі 400-500 людей при попередньому керівнику міста давали результат, що ми були найкомфортнішим містом. При сьогоднішньому міському голові ми найгірше місто по комфортності".

Він додав, що "не братиме людей на роботу з Фейсбуку і не буде брати людей з інших міст".
"Є 260 тисяч чернівчан. Всі вони будуть звідси", - сказав посадовець.

Він додав, що як виняток - візьме на посаду головного архітектора Чернівців людину з іншого міста.

"Мені подобається, як розвивається Львів. Мені здається, що якби ми взяли головного архітектора зі Львова, з Польщі, з Німеччини - це була би єдина кандидатура, яку можна було би взяти не з чернівчан", - сказав Продан.Джерело: https://molbuk.ua/chernovtsy_news/153398-prodan-rozpoviv-kogo-vizme-na-robotu-v-miskradu-pislya-vidstavky-kaspruka.html
     328


Новини по темі:avatar