04.08.2018, 19:47

Продан анонсував кадрові зміни у міській раді

Продан анонсував кадрові зміни у міській раді
Продан анонсував кадрові зміни у міській раді

Секретар Чернівецької міської ради Василь Проданрозповів, чи залишить на посаді очільників департаменту містобудівного комплексу, житлово-комунального господарства та управління освіти. Свою думку він озвучив у програмі «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці»
 
– Два керівники департаментів та очільник управління освіти чітко показали, що абсолютно не дбають про місто і громаду. Напередодні початку нового навчального року керівник освіти бере незаплановану відпустку на 80 днів. Чи нормально це? Чи означає це, що людина хоче працювати? Це ж стосується Ярослава Городенського і Ярослава Кушнірика (директори департаментів містобудівного комплексу та житлово-комунального господарства, – авт.). Якщо не хочете працювати, будь ласка, йдіть, – каже Василь Продан.
За словами секретаря міськради, призначити нового очільника на період відпустки чинного немає можливості. Проте він впевнений, що в місті все буде добре, попри саботаж окремих чиновників.
 
Що ж до майбутнього вказаних вище підрозділів, зокрема, управління освіти, Василь Продан розповів, що, попри чутки, не вів розмов із колишньою очільницею управління Василиною Малишевською. 
– Поважаю її, як фахівця. Але чимало часу минуло, й сьогодні не зовсім правильно її повертати на цю посаду. Вважаю, що нинішня виконувачка обов’язків начальника управління освіти Ніна Вітковська справляється із завданнями фахово, і вона впорається з цією роботою, – заявив Василь Продан.
 
На посаді директора департаменту ЖКГ секретар міської ради має 5 кандидатур. Серед претендентів є Юрій Бурега, Микола Собко, Дмитро Сірман, Денис Тимофєєв, Володимир Бешлей, Богдан Ковалюк.
 
– Це можуть бути й інші люди, які погодяться працювати і будуть мати підтримку з боку комунальників і депутатів, – резюмував Василь Продан. Джерело: Чернівецький промінь
     440


Новини по темі:avatar