01.08.2018, 13:27

Послугою «Шлюб за добу» в Україні скористалось 38 тисяч пар

Послугою «Шлюб за добу» в Україні скористалось 38 тисяч пар
Послугою «Шлюб за добу» в Україні скористалось 38 тисяч пар

За два роки існування послуги Міністерства юстиції «Шлюб за добу» нею скористалося 38 тисяч 444 пари. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова на своїй сторінці у Фейсбук.

    «Починаючи з 29 липня 2016 року 38 тисяч 444 пари скористалися можливістю одружитися за 24 години, не чекаючи місяця!», - написала заступник Міністра юстиції.

    За її словами, найпопулярнішою ця послуга є у Києві – майже 7 тис. одружень, Одесі — майже 6 тис. одружень, Маріуполі — понад 2,6 тис, Львові — 2,5 тис., Сєвєродонецьку — понад 2 тис., Харкові — 1,8 тис., Чернівцях — 1,2 тис. одружень.

    «Деякі критики закидали нам, що пари, які швидко одружуються, так само швидко і розлучатимуться. Ми спеціально відслідковуємо цей момент, і я можу впевнено заявити, що відсоток розлучень серед пар, які одружилися за добу, є навіть меншим, ніж серед пар, які одружуються маючи перед цим місяць на роздуми», - додала Олена Сукманова.

    Вона привітала усіх з цією датою та висловила сподівання, що популярність послуги «Шлюб за добу» тільки зростатиме.     285


avatar