20.06.2018, 21:41

ПОНАД 4600 БУКОВИНЦІВ ОТРИМАЛИ ЦЬОГОРІЧ РОБОТУ ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

ПОНАД 4600 БУКОВИНЦІВ ОТРИМАЛИ ЦЬОГОРІЧ РОБОТУ ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
ПОНАД 4600 БУКОВИНЦІВ ОТРИМАЛИ ЦЬОГОРІЧ РОБОТУ ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

У Чернівецькій області за чотири місяці 2018 року за сприяння служби зайнятості забезпечено роботою 4661 особу. З них майже половина працевлаштовані до набуття статусу безробітного (2098 осіб).

Роботодавцям з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття компенсовані фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 472,8 тис. грн за працевлаштування 113 безробітних, в тому числі 33 безробітних, які потребують додаткових гарантій держави.

«Нині ми продовжуємо активно співпрацювати з роботодавцями і долучаємо нових, щоб шукачі роботи мали більше можливостей працевлаштуватись. Окрім цього служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних, котрі навчаються переважно на замовлення роботодавців, а це забезпечує їхнє подальше працевлаштування», - каже директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Станом на 1 червня кількість актуальних вакансій становила 1553 одиниці. Найбільше вільних посад є на підприємствах переробної промисловості, сільського, лісового та рибного господарств області, оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів, поштової та кур’єрської діяльності. Докладніше про актуальні вакансії можна дізнатися на офіційному сайті державної служби зайнятості. https://chn.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy?regionID=101017300000000Джерело: Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості
     313


avatar