04.02.2019, 00:20

Погана гра при хорошій карті або останні події в житті екс-мера Каспрука

Погана гра при хорошій карті або останні події в житті екс-мера Каспрука
Погана гра при хорошій карті або останні події в житті екс-мера Каспрука

Як не крути, а настрій в Олексія Павловича за останні півроку має бути хороший. Близько року тому він збирав своїх соратників на бесіду щодо того, що вже не справляється у сесійній залі з групою "запроданців" та не витримує морального тиску, який на нього чинять. Від підопічних він тоді просив лиш одного - підтримки.

Нажаль вони не могли йому її дати в публічній площині, адже відчували: рано чи пізно Продан виконуватиме обов'язки мера та до того ж є варіант збереження роботи навіть за Василя Сафроновича. Хорошим прикладом цьому може слугувати інформація працівника телеканалу "Чернівецький промінь" Святослава Вишинського про те, що головний архітектор міста Наталія Хілько особисто приходила до Продана домовлятися про умови подальшої співпраці.

Щодо хорошої карти, так у Каспрука і дійсно всі козирі при собі. Скинутий тягар у вигляді ради та депутатського корпусу. Суд, на якому у кожному репортажі він постає як жертва. Нагадаю, народ у нас любить "терпил". А зараз ще й масові страйки городян у міській раді, на яких слово тримає і він, звичайний чернівчанин. Однак чому ця гра така погана та не переконлива?

Раніше писали, що Продан особисто затягує судовий процес, щоб довше посидіти в кріслі мера, однак останні події довели, довгий суд вигідний Каспруку, адже чим довше він триває, тим довше Олексій Павлович виступає жертвою.

Очевидно саме тому його адвокати не були останнього разу відповідно підготовлені.

Олексій Павлович любить повторювати, що він позапартійний та тримає слово у ратуші не від якоїсь партії, а від громади міста. І тут знову одразу ж наступив на старі граблі, поїхавши на з'їзд партії "Народний фронт". Все було заплановано так, щоб Олексій Павлович не попав у кадр трансляції. Для цього на з'їзді були відведені спеціальні місця. Однак, одну з учасниць з'їзду про це, напевно, не попередили, тому вона зробила селфі з екс-мером та виклала його у мережу. Вже пізніше її попросили видалити фото, та скріншоти вже зроблені. 

Цього четверга будуть продовжуватися страйки у міській раді, очевидно, брати участь буде і Олексій Павлович. Вони могли б ламати і далі депутатів через коліно, однак проти Павловича тепер є контраргумент, а це - переконання не робити з ситуації політику, адже Каспрук вже політичний. І з'їзд йому пригадають, і засоромлять перед своєю ж публікою.

Беручи карти в рунки, не варто тягнути шість карт та грати в "дурня" тоді, коли проти тебе вже давно розкладена інша гра.

Ярослав Величко      555


avatar