18.08.2018, 19:58

Петиція про створення екопарковок набрала необдхідну кількість голосів

Петиція про створення екопарковок набрала необдхідну кількість голосів
Петиція про створення екопарковок набрала необдхідну кількість голосів

Чергова петиція набрала необхідну кількість голосів.

Це петиція щодо облаштування в місті екомпарковок, яка буде розглядатись на сесії міської ради вже 30 серпня.

Петиція була зареєстрована у Єдиній системі місцевих петицій, пише molbuk.ua

"Екопарковки допомагають зберегти зелені зони міста, естетичний вигляд газонів, упереджують появу на них слідів від коліс автомобіля. Окрім того, за допомогою фахово облаштованої екопарковки можна укріпити грунт на автостоянках, під’їзних шляхах до гаражів, біля спортивно-оздоровчих закладів та місць культурного відпочинку, навколо окремо ростучих дерев", – йдеться у проекті рішення.

Проте така парковка не передбачена для залишаня автомобіля довше, ніж три доби, задля збереження зеленої трави. Заборонено ремонтувати та мити машини.

Варто зазначити, що подібні парковки досить дорогі в обслуговуванні: взимку не можна обробляти сіллю та реагентами, для догляду за травою не рекомендують використовувати газонокосарки, їх важче прибирати від сміття та снігу. Отруйні технічні рідини автомобіля через газонні решітки потрапляють у грунт і для очищення потрібно робити грунтозаміщення.

Тим не менш, задумка хороша: і трава зберігається, і машину є де поставити.

Екопарковки покликані вирішити проблему нестачі паркувальних місць і проблему міської екології. В Європі і на Заході вони давно визнані ефективним способом боротьби з атмосферними забрудненнями і сприяють зміцненню екосистеми.

      322


Новини по темі:avatar