02.06.2018, 11:37

Нам не вибратись з гнідої рідини, бо у нас така влада. Думки в електронному вигляді.

Нам не вибратись з гнідої рідини, бо у нас така влада. Думки в електронному вигляді.
Нам не вибратись з гнідої рідини, бо у нас така влада. Думки в електронному вигляді.

Цікаве ставлення нашого народу до своєї країни, до свого президента, до влади. У нас яка логіка? Правильно. Всі вони погані. Ну а ми тільки те й робимо, що даємо «мудрі» поради та жаліємось на важке життя і корупціонерів при владі. Так, вони там є. Так, вони находять шляхи набивати свої гаманці зеленими. А ми знаходимо шляхи давати їм таку можливість. 

На днях телефонує мені знайомий і розповідає: 

- Ти думаєш, наша нова поліція гроші не бере? Ага, звичайно... скільки я разів давав хабарів... Бояться правда, бояться, але беруть.

- Як же так? - запитую я. - В них же камери... 

- І що, як камери? На підлогу кинув в їхньому авто декілька сотень, і все, вільний. Коли п’яний за кермом - там трішки важче, триста зелених хочуть як мінімум, але, як і раніше, все можна вирішити.

- Стоп. А навіщо ти даєш їм хабарі? 

- А що мені робити? Знаєш, які штрафи за порушення зараз? Як я маю тисячу дати, мені легше сотнею обійтись, без протоколів та судів. Сама ж подумай!

- А як же боротьба з корупцією? - цікавлюсь я, - як же ми будемо країну змінювати?

- Натура в нас така, нічого не зміниться. Ніхто нічого змінювати не хоче, так добре.

Що ж, шановні українці... у нас поганий президент, якого ми самі і обирали. Він гірший кожного з нас, бо бізнесмен і має гроші. Він не здає свою країну агресору, відкрив нам, нарешті, ворота в ЄС, намагається проводити реформи, які, до речі, теж гівно... Він в своїй країні, що перебуває в стані війни, з горем пополам підіймає економіку, а його пишне чорняве волосся, яке росте з тієї ж голови, в якій мізки тільки і думають про особисте збагачення, вибілилась до волосинки. Напевно від хорошого життя, не інакше. Він, дурень такий, підписував Мінські домовленості, зв’язавши ними руки наших героїв... Ні, він стовідсотково не хотів вберегти нашу державу від агресора, армія якого займає другу позицію в рейтингу найсильніших армій Світу. Він і не думав про те, що може розгорітись справжня війна, з важкою артилерією та тисячами не тільки озвірівших «братів» наших, але і братів їхніх, найманців із Чеченської республіки, ні. Він просто вирішив прокататися до Мінська. І зараз для армії нічого, скотина, не робить! Джавеліни? Х**я ті джавеліни! Наші хлопці і без них обходились! 

А що парламент? У нас парламенто-президентська країна, тобто закони парламент пише. І за кожного із тих довбнів, що там сидять, ми самі ставили галочку в бюлетні! Не знаю... за гречку, за папірці, чи просто так... Ми з вами самі їх туди впустили! Нас знову обманули? Які ж ми бідолашні... дурять і дурять нам голову... 

Стоп: а хто нам голову дурить? То ж не іншопланетяни прилетіли і взяли владу в свої руки. Не іноземці. То Вася, Петя, Володя, Юля... Українці та україночки, які ходили в ті самі школи, що й ми, давали хабарі в університетах, як і ми, вчилися науки виживання в корумпованій країні, і згодом, як і ми, стали носіями цієї клятої корупції. Наголошую, як і ми! Можливо ми навіть частіше даємо чи беремо хабаря, ніж вони! Добре. Скинемо ми цю владу, оберемо інших. Таких самих українців, патріотів, які зросли в тому ж болоті, де і ми. 

А що зміниться, друзі, коли навіть ми не хочемо мінятись? Почнімо із себе! Хоча... в с*аку оце «почнімо із себе». Натура в нас така, нам так добре. Даємо хабарі, бо нам і так важко жити! Носимо цукерки та фляги дорогого коньяку лікарям, а як того не достатньо - знову ж таки даємо гроші! Порушили правила дорожнього руху? Штраф? Ви що... там тисячі, а у нас зарплата не позволяє той штраф оплатити, тому працюємо по старій схемі, даємо гроші! Не порушувати? Як? Всі ж порушують! Ваші діти вчаться у вишах? Ясна справа, що дати хабар необхідно, б ж освіта потрібна!!! Павлик вступив туди ж не для того, аби його вигнали. Ну а далі Павлик навчиться давати хабаря сам, а там може і в політику яку піде... буде знати в майбутньому, як країну дерибанити.

І не забуваємо, друзі, головного. Наш президент, парламент, місцева влада і правоохоронні органи - гівно! Владу геть!!!

 

Яна Білецька     453


avatar