17.05.2018, 19:54

Наливайко прокоментував реформу ЗМІ на Буковині

Наливайко прокоментував реформу ЗМІ на Буковині
Наливайко прокоментував реформу ЗМІ на Буковині

Процес реформування ЗМІ на Буковині триває відповідно до вимог законодавства. 

Про це сказав голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко під час семінару "Юридичні та практичні аспекти реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ" у Чернівцях, повідомляє прес-служба комітету . 

"За результатами моніторингу Держкомтелерадіо, станом на 14 травня  реформовано 202 друкованих ЗМІ та редакцій, серед яких 189 комунальних, 13 державних. У Чернівецькій області з 13 видань, внесених до Зведеного переліку об'єктів реформування, на сьогодні повністю реформовано 5. Решта редакцій мають рішення співзасновників про реформування. Тобто процес реформування на Буковині триває відповідно до вимог чинного законодавства", - наголосив  Наливайко.


 Як зазначається, участь у семінарі також узяли заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, керівник проекту "Свобода медіа в Україні" Сюзанна Мнацаканян, медіа-юрист, консультант Ради Європи Людмила Опришко, директор ТОВ "Обрії 1919" Костянтин Григоренко, представники міської та обласної влади, редактори комунальних ЗМІ області.

Учасники семінару ознайомилися з першими підсумками реформування, обговорили  організацію передплатної кампанії та роздрібної торгівлі газетами,  обмінялись досвідом розміщення регіональних видань в Інтернеті та в соціальних  мережах, монетизації веб-порталу та втілення рекламних проектів за межами друкованої площі .

Семінар відбувся в межах проекту "Свобода медіа в Україні", що впроваджується за Рамковою програмою співробітництва Ради Європи  та Європейського Союзу.     118


Новини по темі:avatar