27.06.2019, 10:11

На окрузі №201 у Чернівцях зафіксували пошкодження політичних білбордів

На окрузі №201 у Чернівцях зафіксували пошкодження політичних білбордів
На окрузі №201 у Чернівцях зафіксували пошкодження політичних білбордів

На всіх рекламних щитах, які були пошкоджені у Чернівцях, була розміщена реклама однієї політичної сили – партії «Європейська солідарність»

25 червня довготермінові спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували пошкоджені білборди «Європейської солідарності». Це перший випадок у Чернівецькій області, коли невідомі псують політичну рекламу. Усі зіпсовані білборди розташовані в одному районі – при в’їзді до Чернівців, на вулиці Гагаріна та на вулиці Хотинській.

Невідомі закидали рекламні щити гнилими продуктами.

«Псування (пошкодження) друкованих матеріалів може мати ознаки порушення ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення – дрібне хуліганство, тобто дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян або в залежності від обставин ст. 296 Кримінального кодексу  України – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. Натомість, псування (пошкодження) вже друкованого матеріалу передвиборчої агітації може мати ознаки порушення ч. 2 ст. 157 Кримінального кодексу  України – перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу, що поєднане зі знищенням чи пошкодженням майна», – каже Василь Купіна, Громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області.     90


avatar