27.12.2019, 19:04

На Буковині відкрили третій офіс ДРАЦС «Open Space»

На Буковині відкрили третій офіс ДРАЦС «Open Space»
На Буковині відкрили третій офіс ДРАЦС «Open Space»

На Глибоччині запрацював оновлений відділ державної реєстрації актів цивільного стану формату «Open Space». Відтепер жителі Глибоцької ОТГ та сіл району зможуть отримувати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану швидше, якісніше і у нових сучасних умовах.

«Це третій офіс такого формату на Буковині.  Успішно працюють відділи ДРАЦС «Open Space» у Сторожинці та Вижниці. Наша головна мета – кожен громадянин має отримувати якісні послуги: без черг та бюрократії», - зазначає в. о. начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Вікторія Васильчук.  

Прийом громадян у новому офісі вестимутьза принципом «єдиного вікна». Тут без зайвої бюрократії можна отримати 14 найбільш популярних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

«Працюватиме електронна черга, платіжний термінал, окрім того, встановили пристрої для зчитування даних паспортів у формі  ID-картки. Все це нині не забаганка, а вимога часу, і ми намагаємося вдосконалювати нашу роботу», - каже заступник начальника з питань державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Іван Гринюк.

Глибоцька ОТГ є однією з найуспішніх в області. У ній проживає понад тринадцять тисяч людей. «Ми радо підтримали ідею створити сучасний офіс з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, адже це, перш за все, зручно для наших жителів. Наша громада є учасником програми співпраці U-LEAD, за допомогою якої плануємо запустити роботу сучасного ЦНАПу, який знаходитиметься поруч.  Таким чином робимо послуги для наших громадян доступнішими», - зауважує голова Глибоцької селищної ОТГ Григорій Ванзуряк.

У перший день роботи у Глибоцькому  «Open Space» видали перший документ новонародженому глибочанину. Андрійка, його батьків та старшу сестричку вітали присутні на урочистостях під час  видачі свідоцтва про народження.  

Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області.     143


avatar