13.09.2018, 18:33

На Буковині – тиждень протидії булінгу

На Буковині – тиждень протидії булінгу
На Буковині – тиждень протидії булінгу

Впродовж нинішнього тижня фахівці Головного територіального управління юстиції у чернівецькій області разом із відомими буковинцями, освітянами та психологами розповідають школярам про те, що таке булінг, як захистити себе від агресії інших та що роботи, якщо стали жертвою цькування. Булінг - це агресивне ставлення одних дітей до інших. За опитуваннями 2017-го року від UNISEF 67% дітей в Україні зустрічалися з цим явищем. З них 40% вирішили нікому про це не розказувати. А 44% спостерігачів ігнорували булінг, тому що їм було страшно за себе. Дівчатка частіше відчувають психологічний тиск, а хлопці ж частіше стають жертвами фізичного насильства. Розпочали кампанію «Стоп булінг!» у Чернівцях із правової години з учнями чернівецької загальноосвітньої школи №38 та вихованцями спортивного карате клубу «Максимум». Ініціативу «СтопБулінг»  підтримали Юлія Желєзко - Майстер спорту, І дан карате (WSKF), суддя категорії В UKF, чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків України, багатьох міжнародних турнірів) та переможець багатьох національних турнірів, чемпіонатів України та представницьких міжнародних змагань, (I дан карате (WSKF), Кандидат у майстри спорту Микола Мельничук.  Година спілкування на тему: «#булитинекруто» відбулася і у Чернівецькій загальноосвітній школі №27. Про булінг із її учнями говорили фахівці юстиції та Майстер спорту з боксу Олександр Погодін. Дітям порадили:

- розвивати себе, бути сильними особистостями, адже таким людям  немає потреби самостверджуватися за рахунок іншого.

- більше спілкуватися з батьками, незважаючи на їхню зайнятість. Тато чи мама – найближчі люди, які вислухають, підтримають, порадять та допоможуть у будь якій ситуації.

- не замикатися, а говорити про свої проблеми.

Отримати більше інформації можна за номером гарячої лінії Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 (цілодобово і безкоштовно в межах України)

Зупинемо булінг разом!

Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області     289


avatar