20.10.2018, 03:02

На Буковині понад 400 школярів взяли участь у профорієнтаційних майстер-класах «Доторкнись до професій»

На Буковині понад 400 школярів взяли участь у профорієнтаційних майстер-класах «Доторкнись до професій»
На Буковині понад 400 школярів взяли участь у профорієнтаційних майстер-класах «Доторкнись до професій»

Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості

18 жовтня 2018 року у м. Новоселиці для учнів 8-9 класів десяти шкіл Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості організували профорієнтаційні майстер-класи «Доторкнись до професій».

Центральна площа міста стала майданчиком світу професій, на якому ковалі, перукарі, столяри, реставратори, сантехніки, фотографи, фінансисти, модельєри, кондитери, профконсультанти і не тільки демонстрували свої вміння і презентували свої професії. Не випадково на захід запросили учнів 8-9 класів. Адже саме школярі віком 13-14 років вже стоять на порозі вибору свого професійного майбутнього. І незабаром їм доведеться відповісти на запитання: «Яку професію опанувати, щоб робота приносила і матеріальне, і моральне задоволення?».  

«Такі майстер-класи підвищують зацікавленість молоді до затребуваних нині, перспективних професій, сприяють професійній обізнаності учнів, підвищують їхню мотивацію до праці, подальший розвиток їх професійної орієнтованості, спрямованої на професійне самовизначення, ефективне навчання та працевлаштування», - зазначив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Роман Криган.

Понад 400 школярів Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади взяли участь у майстер-класах. Діти дізналися, де можна продовжити навчання, аби опанувати бажану спеціальність, отримали консультації фахівців служби зайнятості, пройшли тестування, щоб зрозуміти до якої сфери професійної діяльності вони мають схильність, а ще ближче познайомились з різноманітними професіями. На площі розмістили 20 професійних локацій, на яких роботодавці, навчальні заклади, майстри та майстрині презентували понад 20 професій.      349


avatar