21.11.2018, 20:43

Мунтян вибачився перед "Побратимами України" за свою поведінку

Мунтян вибачився перед "Побратимами України" за свою поведінку
Мунтян вибачився перед "Побратимами України" за свою поведінку

Сьогодні, 21 листопада, на сесії Чернівецької обласної ради лідер партії "Побратими України" в Чернівцях Сергій Качмарський вирішив толерантно поспілкуватись із головою обласної ради Іваном Мунтяном стосовно того конфлікту, який трапився між ними під час мирної акції, що відбувалась на вулиці О.Кобилянської.

Нагадуємо, 3 листопада Іван Мунтян підійшов до активістів та зірвав у них плакати, які, на його думку, принижували честь його лідера партії "Батківщина" Юлії Тимошенко.

Після цього конфлікту до Сергія Качмарського та його однопартійців від невідоммх осіб поступали погрози. Прийшовши на сесію, Сергій вирішив принести ті порвані плакати та поставити пану Мунтяну 3 простих питання, які вони хотіли поставити ще 3 листопада Юлії Тимошенко, або її представнику. На що Іван Мунтян відповів, що він "негативно відноситься до Росії, бо там його брата утримували хворим у бетоному підвалі через те, що коли вони почули прізіище "Мунтян" сказали йому, що його брат займається в Україні тим, чим не треба".

Лідер партії "Батьківщина" в Чернівецькій області Іван Мунтян попросив вибачення за конфлікт, який трапився із активістами та побажав пану Качмарському всього найкращого.Інтерв'юер: Інна Георгіца
     256


avatar