17.11.2018, 17:55

Молодь Чернівців проти наркотиків!

Молодь Чернівців проти наркотиків!
Молодь Чернівців проти наркотиків!

Чернівці - місто без наркотиків!

16 листопада, відбулося обговорення глобальної теми про наркозалежність для чернівчан, а особливо для молоді.

В приміщенні Чернівецької міської ради відбулась зустріч представників Чернівецького міського студентського парламенту разом із Міжнародною антинаркотичною асоціацією. За допомогою бесіди, яка тривала протягом 2-ох годин було поставлено молоддю багато цікавих питань, на які їм відповідали Сергій Качмарський, Сергій Лісничий та Юрій(хлопець який раніше був наркозалежним).

Своїм прикладом Юрій хоче донести до студентства те, що може статись із кожним після того, як він хоча б 1 раз прийме наркотики. Зі слів хлопця, залежність від наркотиків у нього проявилась після того, коли він просто пішов як і більшість теперішньої молоді на дискотеку, де йому після вживання спиртних напоїв запропонували ще наркотик.

Будучи на той час майстром спорта, маючи машину, квартиру та вседозволеність, хлопець навіть не замислювався над тим , що через один раз вживання цієї речовини в нього вже виникне залежність: «я сильний, я спортсмен, через декілька вживань я не стану наркоманом»,- такі думки були в Юрія на той час, за які він зараз пожалкував.

Народившись в благополучній сім’ї, де батьки заможні, військовослужбовці, хлопець не вмів це цінувати та покотився неправильною дорогою.

Від нього відмовились друзі, його почали оминати друзі батьків, почалась зневага від оточуючих.

Від вживання наркотиків хлопця паралізувало, в нього відмовили нижні кінцівки, він часткково втратив зір(бачить зараз тільки на 6 %).

Уже зневірившись в собі до хлопця прийшлий представники Міжнародної антинаркотичної асоціації та запропонували хлопцю допомогу. За словами Юрія йому не було, що втрачати на що він підписав угоду та поїхав на лікування. І не жалкує, що 5 років тому його взяли на лікування хлопці з антинаркотичної асоціації. Він побачив як змінюється його життя. Зараз хлопець ззовні в чудовій фізичній формі та готується до змагання із спорту.

Студентів цікавили такі питання як : «Чи допомагає держава фінансувати допомогу таким людям? Яка мрія є у Юрія? Чи вважають представники асоціації нормальним те, що у Канаді легально можна курити марихуану? Як зупинити торгівлю наркотиків у Чернівцях? Як наркозалежні усвідомлюють, що вони стали наркоманами? Хто працює в центрі лікування цих людей?» і так далі.

На всі питання організатори відповіли студентам.

Натомість депутати ЧМСП пообіцяли долучитись до спільної співпраці по боротьбі із наркотиками в місті Чернівці. Спільними зусиллями!

Якщо Ви знаєте тих хто продає наркотики або безпосередньо виготовляє, то телефонуйте +38 (099) 406 47 68, +38 (093) 319 26 24Інтерв'юер: Інна Георгіца
     66


Новини по темі:avatar