13.06.2018, 16:00

Мер Львова виступив проти відставки Каспрука: «Це шлях проти волі громади міста»

Мер Львова виступив проти відставки Каспрука: «Це шлях проти волі громади міста»
Мер Львова виступив проти відставки Каспрука: «Це шлях проти волі громади міста»

Мер Львова Андрій Садовий висловився проти ідеї дострокового припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука.

Про це Садовий заявив сьогодні під час прес-конференції у Чернівцях, передає кореспондент molbuk.ua

Він сказав, що йому відома ситуація із намірами депутатів відправити Каспрука у відставку, і він назвав цю ідею "немудрою для міста".

"Я вважаю, що це буде дуже немудро для міста. Коли я почав працювати, то я прийняв місто таким, в якого півроку перед тим не було мера. Це був один з найскладніших періодів розвитку міста. Схожу ситуацію ми нещодавно мали в Миколаєві, де депутати відправили у відставку міського голову, і за півроку місто мало дуже негативну динаміку. Зараз міський голова поновився, і, слава Богу, депутати вже багато чого зрозуміли. Бо вони мали фантазії, а коли самі побули без мера, зрозуміли, наскільки це є непроста ситуація. Тому я категоричний противник будь-яких відставок. Вони ні до чого доброго не призведуть. Ви маєте законно обраного міського голову, ви маєте законно обраних депутатів. Сьогодні важливо, щоби вони були разом і сиділи за одним столом", - сказав Садовий, закликавши Каспрука і депутатів шукати компроміс.

Водночас Садовий закликав громадськість і представників ЗМІ "займати активну позицію" в цьому питанні.

"І тут, шановні друзі, треба займати вам активну позицію - журналістам, як громадським діячам. Будь ласка, є ваш національний університет. Я готовий, щоби Львів був майданчиком для дискусій. Якщо треба - я запрошую приїхати, поспілкуватися", - додав Садовий.

Він нагадав про свої складні стосунки із депутатами "Свободи", які в попередньому скликанні Львівської міськради складали більшість.

"У мене були непрості відносини з моїми депутатами. Минула каденція - у мене 55 депутатів - більшість була від партії "Свобода". Я пережив цей час, це був складний період. Але нікому в голову не прийшла думка когось відправляти у відставку", - сказав мер Львова.

Садовий назвав наміри депутатів Чернівецької міськради відправити Каспрука у відставку "шляхом проти волі громади міста".

"Мера обрала громада, він має свій термін. Хтось має амбіції і хоче стати мером? Нема питань - будуть у 20-му році вибори - реєструйся, подавайся. Народ обере, будеш працювати. А зараз треба бути разом", - сказав Андрій Садовий.

Раніше повідомлялося, що секретар Чернівецької міськради Василь Продан зареєстрував проект рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Каспрука. Це питання мало розглядатися на черговій сесії міськради 31 травня. Щоправда, під тиском мешканців міста, які прийшли під мерію на пікет на підтримку Каспрука, депутати вирішили виключити питання про відставку із порядку денного.Джерело: https://molbuk.ua/chernovtsy_news/151286-mer-lvova-vystupyv-proty-vidstavky-kaspruka-ce-shlyakh-proty-voli-gromady-mista
     422


Новини по темі:avatar