18.03.2018, 20:28

«Мажора», який у Чернівцях на «Мерседесі» збив на смерть комунальника, ув’язнили на один рік

«Мажора», який у Чернівцях на «Мерседесі» збив на смерть комунальника, ув’язнили на один рік
«Мажора», який у Чернівцях на «Мерседесі» збив на смерть комунальника, ув’язнили на один рік


У Чернівцях апеляційний суд області скасував попереднє рішення суду й призначив покарання у вигляді одного року позбавлення волі водієві "Мерседеса", який у травні 2016 року у стані алкогольного сп’яніння збив на смерть працівника комунальної фірми на вулиці Героїв Майдану.

Як зазначається у судовому вироку, який оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень, суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора Чернівецької місцевої прокуратури та замінив однорічний умовний термін покарання на покарання у вигляді одного року позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами упродовж трьох років.

 

Під час засідання суду обвинувачений пояснив, що повертався з дня народження. Їдучи вулицею Героїв Майдану, він відволікся на телефон, а коли підняв очі, побачив перед собою сміттєвоз. Аби уникнути зіткнення, намагався об’їхати його праворуч, але не побачив працівника "Альтфатера" на дорозі, збив його, після чого врізався в електроопору.

Раніше повідомлялося, що у ніч на 15 травня 2016 року водій автомобіля "Мерседес", перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, збив на смерть працівника комунальної фірми "Альтфатер" на вулиці Героїв Майдану. Трагедія сталася на очах сина загиблого. Винуватець смертельної ДТП намагався утекти з місця аварії.

Пізніше у поліції повідомили, що його не затримали за браком доказів.

Згодом суд призначив йому покарання у вигляді 4,5 років позбавлення волі з правом керувати транспортними засобами терміном на три роки. Однак пізніше суд замінив основне покарання на умовний термін. Дружина загиблого у судовому засіданні заявила, що не має претензій до нього.     121


Новини по темі:avatar