15.01.2019, 22:06

Хто ж прибиратиме чернівецькі вулиці протягом року?

Хто ж прибиратиме чернівецькі вулиці протягом року?
Хто ж прибиратиме чернівецькі вулиці протягом року?

За даними "Центр реформ та розвитку - Чернівці стало відомо, що на прибирання чернівецьких вулиць у 2019 році, планують використати понад 110 мільйонів гривень.

"Департамент житлово-комунального господарства нещодавно провів 2 тендери на виконання послуг по прибиранню та підмітанню вулиць м.Чернівці загальною вартістю понад 110 млн.грн. На нашу думку, за такого обсягу фінансування у 2019 році Чернівці повинні бути містом з чистими вулицями. Хто прибиратиме чернівецькі вулиці у цьому році?

Близько 65 млн.грн. отримає КП «Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство» на утримання вулично-шляхової мережі (прибирання доріг) за розчистку 233 км доріг міста від снігу та прибирання 108 км доріг в літній період. Нагадаємо, що всього в місті 527км доріг. Хто відповідатиме за прибирання решти доріг міста?

На прибирання тротуарів та утримання газонів ДЖКГ під час проведення тендеру запланував виділити більше 45 млн.грн. Ця сума була поділена на 13 окремих лотів (перелік визначених ділянок вулиць, які мають прибиратись). Станом на сьогодні за підсумками проведених тендерів ДЖКГ укладено договорів на суму понад 15 млн.грн. Хто ж прибиратиме тротуари в Чернівцях?",- йдеться у повідомленні.

Також відомо, що згідно інформації з укладених договорів, виграли тендери:
ФОП Каленчук Марія Василівна (лот2 – 2,4 млн.грн, лот3 – 2,2 млн.грн, );
ТОВ «Єврокомунбуд» (лот 4 – 4,7 млн.грн.);
ПП «Порядок в домі» (лот 5 – 2,7 млн.грн., лот 7 – 2 млн.грн.);
ПП «Санітарія» (лот 9 – 1,3 млн.грн)

Зазначається, що по більшості інших лотів ці фірми були «конкурентами» по тендерах, а ЖРЕПи не змогли перемогти у цих тендерах через ніби відсутність достатньої кількості працівників.      525


avatar