02.02.2019, 21:01

Хто був та про що говорили на з`їзді партії Яценюка

Хто був та про що говорили на з`їзді партії Яценюка
Хто був та про що говорили на з`їзді партії Яценюка

Сьогодні, 2 лютого, у Києві пройшов з'їзд партії екс-прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Багато запитань, новин, прогнозів та публікацій передували з'їзду партії "Народний фронт", багатьох цікавило, чи підтримає команда Яценюка когось на виборах президента України, цієї весни, адже давно всім відомо, що сам Арсеній Петрович у виборах брати участі не буде.

Усім відому інформацію про невисування у президенти підтвердили з самого початку.

Усі виступаючі, а це були Яценюк, Бурбак, Парубій, Аваков, Гриневич наголосили, що для їхньої партії пріоритетними є парламентські вибори восени.

Також майже усі наголосили, що готові об'єднуватись та підтримувати партії, які справді відстоюють інтереси України, назвати ж ці партії ніхто не спромігся. Виглядало все, як звичайне набиття ціни, на сьогоднішній день у перемовинах з Порошенком, хто знає, можливо Яценюк веде діалог не тільки з чинним президентом. Арсеній Петрович навіть звернувся до Петра Олексійовича з вимогою вигнати з України кума Путіна, очевидно, що мова йшла про Віктора Медведчука, який є зв'язковим між Порошенком та Путіном.

Досить вдала провокація для людини, партія якої не може похизуватись високим рейтингом.

А тепер про казуси, які відбулися на з'їзді.

Голова фракції "Народний фронт" у Верховній Раді Максим Бурбак та міністр освіти Лілія Гриневич наголошували у своїх виступах про те, яку надзвичайну цінність мають закони про мову, які вони прийняли, Бурбак анонсував ще один мовний закон, який вони планують прийняти у парламенті. Але чому тоді вони закривають очі на те, як їхній однопартієць, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на з'їзді виступав російською мовою, і загалом подейкують, що державної він не знає. Виходить, подвійні стандарти?

Також на з'їзді побував екс-мер Чернівців Олексій Каспрук, який завжди стверджує, що є позапартійним. На відео можна було спостерігати депутата Чернівецької міської ради Андрія Кавулю, який, очевидно, теж є членом партії "Народний фронт".

Публічно про підтримку жодного кандидата у президенти "Народний фронт" не заявив, втім, швидше всього, це питання часу.

Ярослав Величко      370


avatar