09.02.2019, 10:40

Каспрук порадив Бешлею відповідати перед чернівчанами за свої вчинки

Каспрук порадив Бешлею відповідати перед чернівчанами за свої вчинки
Каспрук порадив Бешлею відповідати перед чернівчанами за свої вчинки

Олексій Каспрук, екс-мер Чернівців, вважає, що новим керівникам міста потрібно розуміти, що вони зобов’язані відповідати за свої вчинки, і в першу чергу - саме перед чернівчанами. 

Про це він сказав під час ефіру «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці», коли відповідав на запитання Володимира Бешлея, нинішнього директора Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради, повідомляє ТВА

Володимир Бешлей, переглядаючи пряму трансляцію за участі Олексія Каспрука, не втримався та зателефонував в студію. Він зауважив, що йому «дивно» чути критику від Олексія Павловича, бо тоді, у 2008, саме він, Володимир, був головою комісії з контролю за якістю ремонту доріг і саме він був одним із перших депутатів, який ставив вимоги щодо якості виконання ремонтних робіт.

Бешлей додав, що як тільки но він починає займатись ремонтними роботами на дорогах - одразу починають приходити запити від Каспрука, Бурбака, надходять виклики в поліцію. 

Тоді ведучий вирішив поцікавитись, чи надходять запити саме тоді, коли активні роботи проводяться зимою і займатись ними зовсім не доцільно? 

У відповідь Каспрук повідомив Бешлею, що запитів буде ще більше. 

Олексій Павлович зауважив, що ні він, ні ГО «Центр реформації і розвитку» не можуть отримати проектно-кошторисну документацію по проспекту Незалежності та акти виконаних робіт.

«Якщо мені подзвонять чернівчани і дадуть хоч одне із тих питань, що ви мені «закинули» – я відповідатиму. А ви відповідайте за свою роботу, відповідайте за те, що ви зробили. І це не моя брехня. Вийдіть на вулицю, вийдіть на проспект Незалежності і послухайте, що про вас говорять люди. Бо ви зробили дурницю. Бо ви не фахівець. Бо у вас сьогодні зовсім інша мета на цій посаді», – заявив у ефірі Каспрук.     327


avatar