17.08.2018, 18:35

Ймовірна ліквдація тролейбусних маршрутів №6, №8

Ймовірна ліквдація тролейбусних маршрутів №6, №8
Ймовірна ліквдація тролейбусних маршрутів №6, №8

Чернівецька міська рада розглядає скасування тролейбусного маршруту №8 та скорочення кількості транспорту на тролейбусному маршруті №6.

Про це у коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомив заступник міського голови Чернівців Володимир Середюк.
Сам Володимир є противником ліквідації цих тролейбусів.

Фактично потреба у скороченні і скасуванні цих тролейбусних маршрутів виникне лише у разі повного відновлення руху маршруток №11 і 12.

"Якщо ми говоримо про сьогодення, то тролейбуси №6 і №8 доцільні й необхідні, й закривають проблему відсутності автобусних маршрутів №11 і 12. Необхідність скасування "восьмого" тролейбусу та скорочення кількості транспорту по маршруту електротранспорту №6 може виникнути у випадку відновлення 11-ї та 12-ї маршруток", - сказав посадовець.

 

Володимир Середюк стверджує, що відновлення восьмого маршруту тролейбусу є позитивним і правильним рішенням. Також він додав, що виступає за збереження тролейбусного маршруту №8 і проти маршруток №11 і 12.

Разом з тим, заступник мера повідомив:

"Пропонується розглянути відновлення одного із маршрутів. Я, зокрема, говорю про 11-й маршрут. У такому випадку, якщо ми говоримо про п’ять машин на 11-му маршруті, можна буде залишати тролейбуси №6 і №8. Тоді вони не "возитимуть повітря", і необхідність в них залишиться".


Зазначимо, що з 21 червня у місті почала функціонувати нова транспортна сітка, з ліквідацією маршруток №11 і 12 та введенням нового тролейбусного маршруту № 8.
      314


Новини по темі:avatar