08.03.2020, 07:21

Яку роботу цьогоріч обрали безробітні жінки на Буковині

Яку роботу цьогоріч обрали безробітні жінки на Буковині
Яку роботу цьогоріч обрали безробітні жінки на Буковині

З початку року до обласної служби зайнятості (за оперативними даними) звернулися у пошуку роботи та мали статус безробітного 4022 жінки, що складає 52 % від загальної кількості. 611 з них отримали роботу. Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

-    У 2020 році жінки на Буковині працевлаштовувалися на найрізноманітніші посади, зокрема в заклади харчування, банківські установи, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, сферу освіти, обслуговування, на сільськогосподарські підприємства  та агроформування. За сприяння служби зайнятості двоє стали підприємицями та відкрили власну справу. Вони будуть надавати послуги у сфері бухгалтерського обліку і аудиту та перукарські послуги. В минулому році власну справу відкрили 89 осіб, з них 37 жінок, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Серед працевлаштованих жінок найбільше продавчинь (90 посад), 50 працюють прибиральницями службових приміщень та територій,  підсобними робітницями, бухгалтерками та економістками -  40, понад 30 жінок займають керівні посади, 27 вже працюють швачками та закрійницями, майже 40 - медичними сестрами, 19 - керівницями гуртків, 16 - електромонтажницями-схемницями, 15 - сортувальницями виробів, сировини та матеріалів, 11 - кондитерками та пекарками, 25 - виховательками та помічницями у дошкільних навчальних закладах, 9 - вчительками шкіл та  інших навчальних закладів, 9 - фармацевтинями, 7 - юристками, 4 - практичними психологинями. Працюють жінки також операторками заправних станцій, верстатницями деревообробних верстатів, а ще лісівницею, геодезисткою та охоронницею.       96


avatar