28.06.2018, 16:18

Як шахраї видурюють гроші у чернівчан.

Як шахраї видурюють гроші у чернівчан.
Як шахраї видурюють гроші у чернівчан.

Так, чернівчанин Сергій Гринюк на своїй сторінці в мережі Facebook розповів, як його матір вчора, 27 червня, тероризували шахраї, розповідаючи, що її внук має проблеми із наркотиками. Аби справа на дійшла до офіційного рівня - вимагають перерахувати 3000 у.о..

Далі текст: 

“Коли просто читаєш про аферистів – це одне. А коли це відбувається з тобою або твоїми рідними…. 

 Будьте уважні – це може бути будь з ким.

Розповім вчорашню історію. Мій племінник навчається в Польщі інколи телефонує своїй бабусі (тобто моїй мамі). Так і вчора мамі йде дзвінок, висвічується ім’я внука мама відповідає. Чужа людина повідомляє що телефонує з мобільного її внука. Розповідає що він попав в неприємну ситуацію з наркотиками і потрібно терміново перерахувати гроші на картку в розмірі 3000 у.о., поки є можливість не доводити справу на офіційний рівень. І не дай бог комусь говорити про це. Мама спочатку в шоці , каже що в неї таких грошей немає, тоді її питають а скільки є ? Вона тоді починає розуміти що щось не то, пояснює що вона пенсіонерка в неї нічого немає. Їй ще трохи погрожували і відчепилися. Що цікаво, ім’я внука висвічувалось, але номера мобільного на телефоні небуло. 

 Внук зразу трубку не брав, був на навчанні (теж напевно про це знали). Потім зателефонував, що з ним все нормально. 

 Так що будьте уважні і пореджуйте своїх рідних про такі афери, щоб на них не попадали”. 

В комментарях люди почали активно розповідати про подібні ситуації, тому можна робити висновок, що шахраї зараз вкрай активувались. 

«З моєю мамаю теж це сталося. Мамин брат живе у Луганську...Подзвонили від його імені і просили грошей на лікування...Мама повірила...Люди, будьте обережні...» - застережує Людмила Мельник.

«Така ж ситуація, але в 2012-му. Мені дзвонять з невідомого стаціонарного номера (на який, до речі, потім неможливо було додзвонитися), і кажуть: Іванна, ваш тато попав у аварію, він збив людину, аби не доводити справу до суду, давайте домовимося, і сума. Питаю звідки мій номер - кажуть: "у вашого тата ви записані як "доця". Питаю як на їх думку звати мого тата, ім'я називають правильно, а прізвище кажуть моє, а у нас з татом різні прізвища. Тоді кажу: мій тато не міг ніяку ДТП зробити, бо його вже давно немає в живих. Кинули слухавку» - ділиться неприємним досвідом Іванна Стеф‘юк.

Спіймати на крючок хотіли і Василя Продана, секретаря Чернівецької міської ради. 

«И мені дзвонили о другій ночі, що мій син скоїв ДТП і щоб я перерахував гроші. Сина у мене немає...» - розповідає пан Василь.

      450


avatar