06.02.2019, 11:17

Головний архітектор Чернівців Наталія Хілько повідомила про те, що її звільнили з посади

Головний архітектор Чернівців Наталія Хілько повідомила про те, що її звільнили з посади
Головний архітектор Чернівців Наталія Хілько повідомила про те, що її звільнили з посади

Про це пані Наталія написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Шановні  чернівчани, дорогі друзі!

Впродовж 3 років і 9 місяців служила громаді Чернівців на посаді головного архітектора. Намагалася  робити це чесно, професійно, з любов’ю  до міста та повагою до людей.

Однак прийшов час повідомити, що виконуючий обов’язки міського голови Василь Продан протиправно звільнив мене із займаної посади, оскільки йому не потрібні принципові посадовці, які  ніколи не будуть діяти за його вказівками всупереч закону та інтересам громади. Звільненням він зіпсував мені трудову книжку,  але жодним чином це не перекреслить 20 років моєї трудової  діяльності, оскільки за ці роки  колеги, люди, з якими звела мене доля, вже мають своє уявлення про мене і як фахівця, і як людину», - повідомляє Наталія Хілько.

«Щиро вдячна людям,  які підтримували мене у всіх справах та починаннях, у ситуації, коли за вказівкою теперішнього очільника міста розпочалася несправедлива кампанія з дискредитації мене, як посадовця і фахівця.

На посаді головного архітектора отримала колосальний досвід та знання,   якими і надалі буду ділитися з чернівчанами. Безмежно рада, що стала частинкою такої великої спільноти та зустріла багато цікавих особистостей. Особиста подяка кожному працівнику Управління містобудування та архітектури,  іншим працівникам  міської ради,  які професійно роблять свою роботу, пам’ятають, що присягали служити громаді. Вірю, що ви не дозволите знищити наші прогресивні починання.

З повагою, сертифікований архітектор Наталія Хілько» - підсумувала пані Наталія     269


avatar